Hakan ve Lincoln gidiyor mu?

Hakan ve Lincoln gidiyor mu? .11534
  • Giriş : 01.10.2007 / 09:14:00

Beşiktaş derbisi öncesi kadro dışı kalan Hakan Şükür ile Lincoln hâlâ şokta. Hakan, "Bu karar bana çok koydu" dedi. Lincoln ise daha sert tepki gösterdi: "Bir daha olursa çeker giderim."

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Beşiktaş maçı öncesinde kızı Buse'yi tesislere getiren, bunun ardından da Feldkamp'ın Lincoln ile birlikte kadrodışı bıraktığı Galatasaraylı Hakan Şükür, "Kırıldım" dedi.

Hakan Şükür, "Bu ceza beni adeta yıktı. Çünkü ben suç işlemedim. Beşiktaş derbisi var diye maçtan 5 gün önce tesislerde kalmaya başladım. Arkadaşlarımı motive etmek için toplantılar yaptım. Bu cezayı hak etmediğimi hocamıza da söyledim. Hoca da bana 'Benim kurallarım bu' diyerek cevap verdi. Bu durum karşısında benim yapabileceğim bir şey yok. Ancak bu kurallar hocalara göre mi değişiyor bunu anlamıyorum. Geçtiğimiz yıllarda böyle bir durumda ceza verilmezdi. Kadro dışı kalmak bana çok koydu. Sabaha kadar uyuyamadım. Özür dileyecek değilim" ifadesini kullandı. Hakan Şükür, Kanal 1 Spor Müdürü Serhat Ulueren'e de çarpıcı açıklamalar yaptı. Galatasaray'ın kaptanı, Serhat Ulueren'e, "Ben iyi bir profesyonelim. Kızımı, beni özlediği için tesislere getirdim. Normalde 2'de yatarım ama kızım yanımda diye 11'de uyudum. Ayrıca kızım bu sezon daha önce de kampa geldi. Bu olay para cezasıyla da çözülebilirdi. Bu karar bana çok koydu. Ama maçı kazanmamız için çok dua ettim. Puan kaybetseydik olay farklı yerlere çekilecek; Lincoln, ben ve hocamız yıpratılacaktık" dedi.

ABD'YE Mİ GİDİYOR?

Kulislerde ise Hakan Şükür'ün devre arasında ABD'ye transfer olacağı konuşulmaya başlandı. Daha önce "Çocuklarımın eğitimi için ABD'de 1-2 sene oynayabilirim" diyen Hakan'ın bu kararını devre arasında uygulayabileceği iddia edildi. Hakan dün de Kalli ile olayı görüştü ama duyduklarından tatmin olmadı. Hakan'ın kararın maç toplantısında, herkesin özellikle gençlerin önünde açıklanmasına da çok kırıldığı ve bugünkü idmana da çıkmayabileceği belirtildi.

SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious