Hakan'a jubile teklifi

Hakan'a jubile teklifi.11070
  • Giriş : 21.11.2007 / 12:04:00

Hakan Şükür: "Ne jübilesi... Futbolu bırakmayı düşünmüyorum. Oynamaya devam edeceğim." Adnan Polat: "Sözleşmen sona eriyor. Futbolu bırak; sana dillere destan bir jübile yapalım."

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Galatasaray'da bir süredir Hakan Şükür ismi her zamankinden çok konuşuluyor. Golcü futbolcu, bu kez saha performansıyla değil, "Gidecek mi, kalacak mı?" tartışmasıyla gündemde. Sabah gazetesinin haberine göre, sarı-kırmızılı yönetimin, Hakan Şükür'ün biletini kestiği iddiaları her geçen gün artarken 13 Kasım'da yapıldığı öğrenilen üçlü zirve bu söylentileri doğrular gibiydi. 13 Kasım'da başkan yardımcısı Adnan Polat ve yönetici Haldun Üstünel, Hakan Şükür ile buluştu. Bir süre havadan sudan konuşuldu; toplantı Hakan'ın son dönemdeki moralsizliğini masaya yatırmak için düzenlenmiş gibiydi.

DÜĞMEYE BASILDI

Ardından Polat baklayı ağzından çıkardı: "Hakancığım, sezon sonu sözleşmen bitiyor. İyi bir jübileyle futbolu bırakmanı istiyorum. Müthiş bir jübile yapalım. Ne istiyorsan söyle." Hakan'ın yanıtı şok ediciydi: "Ne jübilesi! Futbolu bırakmayacağım. Yardım da istemiyorum."

İki yönetici Kral'a sözleşmesinin bittiğini tekrar hatırlatınca da "Biterse bitsin. Ben de Futbol yaşantıma yurt dışında devam ederim" cevabını aldılar. Özetle; bir süredir kadroda ikinci planda görünen Hakan Şükür için Galatasaray'da düğmeye basılmış gibi görünüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious