Hakan'a saldıran kiralık kalemler şimdi nerede?

Hakan'a saldıran kiralık kalemler şimdi nerede?.11658
  • Giriş : 15.05.2008 / 00:24:00
  • Güncelleme : 14.05.2008 / 23:46:32

Gazetecilik mesleğinin yüz karaları, Hakan Şükür'ü sırf inançlı olduğu için yerden yere vurmuştu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Şampiyonlukla üzerinden büyük yük kalktığını söyleyen Hakan Şükür, “Baskılar sadece benim üzerimden G.Saray'ı yıpratmaya yönelikti” diyor.“Şampiyon olamasak, ‘Hakan kulübü karıştırdı’ diyeceklerdi” diyen Hakan günü gelince bu kişilere “Siz neye inanıyorsunuz?” diye sormakta kararlı.Galatasaray'ın çok eleştirilen kaptanı Hakan Şükür, kazanılan şampiyonlukla rahatladığını ve en mutlu insanlardan biri haline geldiğini gizlemiyor.

"Hakkımda atıp tutanlar şimdi nerede?" sorusunu yönelten Hakan Şükür, "Eğer şampiyonluğu kaçırsaydık faturanın bana yıkılacağını biliyordum. ‘Hakan kulübü karıştırdı işler bu hale geldi’ diyeceklerdi" ifadesini kullandı. Galatasaray'ı herkesten çok sevdiğini söyleyen Hakan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bugüne kadar sayısız badireler atlattık. Oysa biz takımın eskileri, büyük fedakarlıklar yaptık. Ama eleştirilerin sadece benim üzerimden G.Saray'ı yıpratmak amacıyla yapıldığını da biliyorum. Bir gün zamanı geldiğinde beni inancımdan dolayı eleştirenlere 'Siz neye inanıyorsunuz?' sorusunu yönelteceğim."

MİLLİ TAKIM’DA DA AYNI BASKI

Sarı-Kırmızılı kulüpteki geleceği konusunda Başkan Adnan Polat'ın vereceği kararı beklediğini de belirten Hakan, Milli Takım'a alınmamasına da aynı baskının neden olduğunu söylüyor. Fatih Terim'in kendisini çağırmamasını normal karşıladığını da kaydeden Hakan, "Baskılar nedeniyle çağrılmadığımı biliyorum. Seçilseydim aynı baskı Fatih hoca ve Milli Takım üzerinde oluşacaktı. Bunu da asla istemezdim. Neticede Milli Takım’a seçilen arkadaşlarımın Avrupa Şampiyonası’nda en iyi sonucu alacaklarına inanıyorum" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious