Hakan'dan Polat açıklaması

  • Giriş : 22.11.2007 / 11:25:00

Hakan Şükür, GS TV’de katıldığı bir programda ilginç ifadeler kullandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fanatik gazetesinin haberine göre: "Galatasaray'ın efsane golcüsü Hakan Şükür, GS TV’de katıldığı bir programda çok ilginç ifadeler kullandı. Başkan Yardımcısı Adnan Polat’ın kendisine istediği zaman futbolu bırakabileceğini söylediğini hatırlatan tecrübeli futbolcu, “Medyadaki haberleri takip edince ister istemez, ‘Acaba Adnan Polat bana farklı, gazetecilere farklı mı konuşuyor’ diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Büyüklerimize kenardan yapılan dolduruşlar var” diye konuştu.

‘Camiaya mâl oldum’


Hayatı boyunca ya suçlu ya da kahraman olarak sahaya çıktığını söyleyen Kral, “Galatasaray 1905’ten bu yana 16 kez şampiyon olmuş. Bu sezon sonunda kupa yine elimizde yükselirse, 8. şampiyonluğumu yaşamış olacağım. Ben, bu camiada inanılmaz derecede sevgiye mazhar olmuş efsane Metin Oktay’ın rekorlarını, karışık durumlara rağmen kırmış bir oyuncuyum. Galatasaray’da oynamaktan başka bir hayalim de olmadı” diye görüş bildirdi.

‘Mükafatı bu muydu?’


Kadro dışı kaldığı Beşiktaş derbisinden sonra Kalli ile yaşadığı sorunlara da açıklık getiren Şükür, şöyle devam etti: “Her ne kadar haklı olsak da, yaptığımızın yanlış olduğunu söyledim. Biz kadro dışı kalmakla mükafatlandırıldık ama 2 gün sonra Lincoln’le antrenmana çıkarak olaya son verdik. Bazı oyuncuları etkilediğim doğru değil. Oynamadığım zaman elbette üzülürüm. Fakat sorun çıkarmak gibi bir lüksüm olamaz. Camiaya kazık çakmadım ki!..”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious