Hakan'dan şok sözler!

Hakan'dan şok sözler!.10412
  • Giriş : 17.07.2008 / 14:59:00

Galatasaray'da sözleşmesinin sona ermesinin ardından, futbol kariyeriyle ilgili nasıl bir karar vereceği merakla beklenen Hakan Şükür, hakkında çıkan asılsız haberlere tepki gösterdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Hakan Şükür, yapığı açıklamada, özellikle Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat ile Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin için söylediği iddia edilen, ''Konuşursam sokağa çıkamazlar'' sözünü tekzip ederek, ''Benim böyle bir açıklamam yok. Bu, tamamen benimle kulübün arasını bozmak isteyen insanların uydurması'' dedi.

Kendi ağzından kaleme alınmış olan bu kelimeleri kesinlikle kullanmadığını aktaran tecrübeli futbolcu, ''Kamuoyunun bilmesini istiyorum ki, bu konu ve bunun gibi hakkımda çıkan spekülasyonlarla ilgili kimseye bir açıklamam olmadı. Sadece Başbakanlık binası çıkışında medya mensuplarına yaptığım bir açıklama var. Bu tip şeylerin ortaya atılmasını üzüntüyle karşılıyorum. Benim böyle bir beyanım yok'' diye konuştu.

Hakan Şükür, Futbol hayatıyla ilgili net kararını verdiği anda, bunu tüm medyanın önünde bir basın toplantısıyla duyuracağını anlatarak, ''Bugüne kadar beraber çalıştığım medya mensuplarına olan saygım bunu gerektirir'' ifadelerini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*