'Hakan'ın yaşı beni ilgilendirmiyor'

'Hakan'ın yaşı beni ilgilendirmiyor'.11029
  • Giriş : 30.11.2007 / 17:49:00
  • Güncelleme : 30.11.2007 / 17:51:38

Galatasaray'ın UEFA Kupası'ndaki ilk puanları, Yunanistan deplasmanında Panionios karşısında elde edilen 3-0'lık galibiyetle geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Oyuna sonradan girdikten sonra attığı gol ve sergilediği performansla galibiyetteki başrol oyuncusu olan Hakan maçın ardından yaptığı açıklamada, sezon sonunda Galatasaray'daki futbolculuk kariyerine son vereceğini ifade etti. Feldkamp ile hakkında çıkan iddialar ile ilgili de konuşan Hakan birçok önemli soruya cevap verdi.

Basında yer alan iddialarda, Hakan'ın bırakmasını isteyenler arasında Feldkamp'ın da adı yer alırken, tecrübeli çalıştırıcının da bu konuyla ilgili fikirlerini dile getirdiği ifade edildi.

Galatasaray İkinci Başkanı Adnan Polat'ta maçın ardından yaptığı açıklamada, Yunanistan'a gelirken, Galatasaray'da başlayan gençleştirme operasyonu hakkında değerlendirme yaptıklarını ve bu uygulamanın aynen devam ettiğini ifade etti. Polat, bu sürecin sancılı olabileceğini ve herkes gibi Hakan'ın da bu sürecin bir parçası olabileceğini söyledi.

Panionios karşısında elde edilen 3-0'lık galibiyetin ardından Yunanistan'da gece geç saatlerde yanındakilerle konuyu değerlendiren Feldkamp'ın da Hakan'ın kararı hakkında, "Hakan'ın bırakma kararını vermesini ben istemedim" dediği öğrenildi.

"Hakan'ın bırakma kararını ben söylemedim. Kendisinden böyle bir isteğim de olmadı. Ama eminim basına bu kararı almasını benim istediğim gibi şeyler yansıyacak doğal olarak. Fakat, bu konuyla benim bir alakam yok. Zaten beni Hakan'ın yaşı ilgilendirmiyor. Bu benim sorunum değil. Beni Hakan'ın yaşından ziyade oynadığı Futbol ilgilendiriyor. Kendisi gerçek bir profesyonel. Zaten bu yaşına kadar zirvede kalması da bunun bir göstergesi. Hakan bizim kaptanımızdır. Kendisi G.Saray'ı bizi bırakacağını söyledi. Ama o burada olduğu sürece bizim kaptanımızdır. Benim bugüne kadar Hakan ile hiçbir sıkıntım olmadı. Ve kendisi ne takım içinde ne de takım dışında hiçbir huzursuzluk yaratmadı." Şeklinde fikirlerini dile getiren Feldkamp, Hakan ve kendisi arasında yaşandığı iddia edilen olaylarla bu şekilde bir açıklık getirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious