Hakan'a şok suçlama!

  • Giriş : 15.09.2006 / 00:00:00

Sevinç Parlak isimli ev kadını, Florya’daki bir alışveriş merkezinde tartıştığı Hakan Şükür’ün, kendisine yumruk atarak, ezmeye kalktığını ileri sürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Galatasaraylı golcü Hakan Şükür’ün Florya’da bulunan Fly Inn Alışveriş Merkezi’nde eşi Beyda Şükür ile tartışan Sevinç Parlak’ı dövdüğü iddia edildi.

Adli Tıp Kurumu’ndan darp raporu alan Parlak, Şenlikköy Karakolu’na giderek Hakan Şükür’den şikayetçi oldu. İddialara göre olay önceki gün saat 18.00’de meydana geldi. Sevinç Parlak ve Beyda Şükür alışveriş merkezi otoparkında yol yüzünden tartıştı. Ardından da Hakan Şükür olaya karıştı.

Olayın şokunu halen üzerinden atamadığını ve büyük bir sarsıntı geçirdiğini söyleyen Parlak, yaşadıklarını anlattı:

"Otoparka girerken önümdeki otomobil sinyal vermeden uygunsuz bir anda durdu. Eliyle geç diye işaret etti. Beyda Şükür araçta yalnızdı o sırada, ’alan dar geçmem imkansız, aynanıza sürterim’ dedim. Israr etti, arkamdaki araç korna çalınca geçmek zorunda kaldım, yanından geçerken camı indirip, ’yolun ortasında böyle durmakla şoförlük olmaz’ dedim."

Korumalar tuttu

Daha sonra otomobilini park ettiğini anlatan Parlak şöyle devam etti: "Hakan Şükür otomobille yanıma geldi. Önce sözlü hakaret etti. ’Sen kim oluyorsun da, eşimle böyle konuşursun’ dedi. Ben ise ’Hiçbir şey demedim, öyle araba kullanılmayacağını söyledim’ dedim. Bana eşinin kim olduğunu nasıl anlamadığımı, kendilerini nasıl tanımadığımı sordu, ’Hamile benim karım, git çenene estetik yaptır’ dedi. Tartışma uzayınca kapıya doğru kaçmaya çalıştım, beni aracıyla takip edip önce ezmeye kalktı. Üç dört kez beni sıkıştırdı ve güldü. ’Pislik kadın’ diye bağırınca, ’terbiyesiz’ dedim. Bunun üzerine arabasından inip üzerime yürümeye başladı. Bu sırada korumalar tuttu, ’Hakan bey, size hiç yakışmıyor’ dediler, o kurtuldu. Önce arkamdan yakalayıp omuzuma çok şiddetli bir yumruk attı, sonra kolumdan tutup itti. Arabaların üzerine düştüm. Arkamdan koşmaya devam etti. Ben kaçıp, güvenliğe sığındım."

Özür dilemek istedi

Kolunda ve yüzünde darp izleri bulunduğunu anlatan Parlak, "Güvenlik olmazsa, ne olurdu bilmiyorum, kendisini kaybetmişti. Ben Galatasaraylıyım, Hakan Şükür’ü orada ilk gördüğümde, çok sevinmiştim. Kendisinden hiç böyle bir şey beklemezdim. Şehir eşkiyası gibiydi" dedi.

Bu arada olayın duyulmasının ardından Hakan Şükür’ün ev hanımı Sevinç Parlak’tan özür dilemek için bir aracı vasıtasıyla haber gönderdiği öğrenildi. Ancak ailenin bu talebi kabul etmediği bildirildi.

Şükür: Tartışma var, ama darp yok

Hakan Şükür olayla ilgili olarak 42 yaşındaki ev kadını Sevinç Parlak’ı darp ettiği iddiasını yalanladı.Şükür, "Otoparkta meydana gelen bir tartışmaydı. Hanımlar arasındaki ağız münakaşasına ben de katılınca tartışma büyüdü. Bize hakaret edince, biz de cevap verdik. Sonra alışveriş merkezinin güvenlik sorumluları geldi, olay bitti. Gitmiş şikayetçi olmuş. Kesinlikle dövme ve darp diye bir şey yok. Sadece ağız münakaşası oldu" dedi.

Fly Inn Halkla İlişkiler Bölümü’nden yapılan açıklamada ise "Bizim müdahale ettiğimiz herhangi bir olay yaşanmamıştır" denildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious