Hakem anti-futbola prim verdi

Hakem anti-futbola prim verdi.15081
  • Giriş : 03.12.2007 / 05:11:00
  • Güncelleme : 03.12.2007 / 01:02:59

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat, 2-2 berabere kaldıkları İstanbul Büyükşehir Belediyesi maçında hakemin anti-futbola prim verdiğini iddia etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Polat, özellikle ikinci yarıda olağanüstü Futbol sergilediklerini belirterek, "karşımızda çok şanslı bir rakip vardı. Neticede yenilgisiz olarak yolumuza devam ediyoruz. Bugün galip gelmeliydik ama 10 kişi kalınmasına rağmen sergilenen mücadele takdir edilmeli" dedi.

Hakemin anti-futbola prim verdiğini ileri süren Polat, verilmediğini iddia ettiği penaltıdan daha çok bu konunun önemli olduğunu kaydetti.

Adnan Polat, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin, maçın uzun bir bölümünde Futbol oynamaktan çok zaman geçirmeyi düşündüğünü savundu.

Karşılaşmada Hasan'ın kırmızı kart gördüğünün hatırlatılması üzerine, bu oyuncunun daha dikkatli davranması gerektiğini vurgulayan Polat, "Hasan böyle yapmamalı ve sinirlerine hakim olmalıydı ama zaman zaman böyle şeyler oluyor" demekle yetindi.

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, "bugün belki iki puan kaybettik ama takım olma yolunda başka şeyler kazandık. Bu mücadeleyi ortaya koyan tüm oyuncularımızı kutluyorum. Bir takım nasıl olunur, gösterdiler. Yüreklerini ortaya koydular" dedi.

Sezgin, Hasan Şaş'ın kırmızı kart görmesiyle ilgili, "Hasan çok hırslı bir futbolcu. Yaptığı şey kesinlikle kabul edilir değil. Bu durum yönetim kurulunda görüşülür ve gereken neyse yapılır" diye konuştu.

Kaptan Hakan Şükür ise Hasan'ın devre arasında takımdan ayrılacağını açıklamasıyla ilgili olarak, "biz Türkiye'de yalnızca Futbol oynamıyoruz, aynı zamanda psikolojik bir savaş veriyoruz. Hasan da bundan etkilenenlerden. Sinir içinde böyle sözler söylemiş olabilir. Biz onu çok seviyoruz. Onu ikna etmeye tabii ki çalışacağız ve ikna olacağını da ümit ediyoruz" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious