Hakem arkadaş şerefliyse...

Hakem arkadaş şerefliyse....9521
  • Giriş : 20.11.2008 / 12:55:00

Cemal Aydın, "Bizi zaten sünnet etmiştiniz, etmeye de devam ediyorsunuz..."

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Voleybol Federasyonu'nun genel kurulunda basının sorularını yanıtlayan Ankaragücü Kulübü Başkanı Cemal Aydın, İsviçre'de bulunan ve kendisini telefonla arayan Futbol Federasyonu Başkanvekili Lütfi Arıboğan'a sitemde bulunarak, ''Pazartesi ve salı günü Federasyon'a ne söylediysem, çıkın açıklayın. Hakeme de ne dediğimi, kendisi açıklayacaktır'' diye konuştu.

Bir kulüp başkanının disiplin kuruluna sevkinin şekline dikkat edilmesi gerektiğine dikkati çeken Cemal Aydın, ''Böyle mi bir başkanı Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevk ediyorsunuz? Bizi zaten sünnet etmiştiniz, etmeye de devam ediyorsunuz'' dedi.

Aydın, şunları söyledi:

''Ben pazartesi ve salı günü Futbol Federasyonu yetkililerine ne dediysem, bunu çıkın açıklayın. Hakem arkadaş da şerefli ve haysiyetliyse, ona dediğimi açıklar. Ben hakem kardeşime 'Sizinle ilgili olarak federasyona görüşlerimi aktardım, bilgilendirdim. Sizin isminizi açıklarlar. Ben hakemliğinize güveniyorum' dedim. Hodri meydan. Bu yaptığınızın altından kalkamazsınız. Artık herkes kendi bildiğini okusun.''

Aydın, çok sert bir basın toplantısı yapacağını da belirterek, disiplin kuruluna sevk edilmesini internet sitelerinden öğrendiğini sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*