Hakem bize gıcık oldu!

Hakem bize gıcık oldu!.17469
  • Giriş : 26.10.2007 / 11:16:00

Nonda, Bordeaux yenilgisinin faturasını kendisine ve Ümit Karan’a kesti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

"Ben ve Ümit, yakaladığımız pozisyonları değerlendirseydik sonuç böyle olmazdı" diyen G.Saraylı futbolcu, hakem Malek hakkında da ilginç bir yorum yaparak, "Maçta çok fazla yere düştüğümüz için bize gıcık oldu, o yüzden penaltımızı vermedi" dedi.

Hakan Şükür’ün sakatlığı nedeniyle forma şansı bulan Shabani Nonda, Bordeaux yenilgisinin faturasını kendisine ve Ümit Karan’a kesti. Kongolu futbolcu, karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada, "Ben ve Ümit, yakaladığımız pozisyonları değerlendirseydik sonuç böyle olmazdı. Burada şans kelimesini kullanmak yanlış. Çünkü bunun şansla ilgisi yok. Bizim vuruşlarımız isabet bulmalıydı. Bu mağlubiyetin sorumlusu Ümit ve benim. Suçlu biziz" diye konuştu.

Ümit Karan’ın ikinci yarıda ceza sahasında düşürüldüğü pozisyonu da değerlendiren golcü futbolcu, "Maç içinde çok fazla yere düştük, kalkmadık. Hakem bu yüzden bize gıcık oldu. Penaltıyı da o yüzden vermedi" yorumunu yaptı.

Song: İlk gol aptalcaydı

Galatasaray savunmasının kilit ismi Rigobert Song, büyük hatalar sonucu yedikleri ilk golden sonra toparlanamadıklarını söyledi. Kamerunlu futbolcu, "Gerçekten çok üzgünüz. İyi mücadele ettik ama ikinci yarının başında yediğimiz gol tek kelimeyle aptalcaydı. Yediğimiz bu aptalca gol nedeniyle moralimiz bozuldu ve toparlanamadık" dedi.

Song, bu yenilgiye rağmen gruptan çıkacaklarına inandığını belirterek, "Böyle yüksek düzeyli maçlarda, acemice gol kaçırma lüksünüz yoktur. Bu kadar gol kaçırırsan, mağlup olursun. Bunun adı ne şanstır, ne de şanssızlıktır. Dünyanın her tarafında takımlar böyle pozisyonları gole çevirip işi bitirir. Ama biz bitiremedik. Ama henüz yolun başındayız. Daha oynayacağımız üç maçımız var. Bunlar bize ders olsun" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious