'Hakem hakkımızı yedi'

'Hakem hakkımızı yedi'.10005
  • Giriş : 30.09.2008 / 14:21:00

Konyaspor 2.Başkanı Veli Kurt, "Hakem hakkımızı yedi" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Konyaspor 2.Başkanı Veli Kurt, Galatasaray ile oynadıkları maçta, beraber izledikleri rakip takım yöneticilerinin dahi yedikleri 2. golde faul olduğunu söylediğini ileri sürerek, "Hakem hakkımızı yedi" dedi ve federasyondan Yunus Yıldırım'ın bir daha maçlarına atanmamasını isteyeceklerini belirtti.

Kurt, yaptığı açıklamada, hafta sonu deplasmanda Galatasaray ile yaptıkları maçı, hakem hataları nedeniyle şanssız şekilde kaybettiklerini savundu.

Maçın ikinci yarısında yedikleri golde, faul olduğunu, ancak hakemin bu faulü vermeyerek yeşil beyazlı ekibin hakkını yediğini iddia eden Kurt, şunları kaydetti:
"Hakem Yunus Yıldırım, her an hata yapabilecek hakem. Önceki maçlarında da bu tür hatalarını gördük. Bir takımın hakkı bu kadar kolay yenmemeli. Biz 50 metreden tribünlerden faul olduğunu gördük. Ama orta hakem bunu görmediyse başka ne denebilir. Maçı beraber izlediğimiz Galatasaraylı yöneticiler dahi yediğimiz 2. golde faul olduğunu söylediler. Hakem hakkımızı yedi. 2. goldeki faul verilseydi belki maç berabere bitebilirdi."

Kurt, Futbol Federasyonu'na müracaat ederek, Galatasaray ile oynadıkları maçın orta hakemini, bundan sonra yeşil beyazlı ekibin maçlarında görevlendirmemesini isteyeceklerini bildirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*