Hakem penaltı vermedi, taraftar isyan etti

Hakem penaltı vermedi, taraftar isyan etti.8417
  • Giriş : 03.09.2007 / 10:30:00

Son yıllarda penaltı kazanamamaktan şikayet eden Fenerbahçe'de, dün de Aurelio'nun düşürülmesine hakemin devam demesine isyan vardı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Yaka paça indirildi
Fenerbahçe'de birkaç senedir en büyük şikayet, hakemlerin bir türlü penaltı kararı vermemesiydi. Bir sene boyunca tek bir penaltı atışı kazanamayan Sarı-Lacivertliler, bu konudan şikayetlerini sık sık dile getirdi. Ve dün, Fenerbahçe’ye verilmeyen penaltılar mevsimi başladı. Maçın 77. dakikasında Alex köşe atışı kullandığı sırada Aurelio, Orhan tarafından güreşçi gibi yaka paça yere indirildi. Ancak hakem, önü çok açık olmasına karşın pozisyonu göremedi.

Hakemden kötü yönetim
Barış Şimşek, sadece bu pozisyonda hatalı değildi. 90 dakika boyunca kararlarında standardı tutturamayan genç hakem, çaldığı düdüklerle iki tarafı da isyan ettirdi. Aşırı sertliğe göz yuman, topa yapılan hamlelerde faule hükmederken, net faullerde oyunu devam ettiren Şimşek, gösterdiği ve göstermediği kartlarda da hatalı davrandı. İlk kez bir Fenerbahçe maçına çıkan genç hakem, ne yazık ki, bu yükün altından kalkamadı ve hatalı kararlarıyla büyük tepki topladı.

Fanatik

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious