Hakeme kırmızı isyan

  • Giriş : 03.11.2006 / 00:00:00

Beşiktaş'ın Teknik Direktörü Jean Tigana, karşılaşmanın Sloven hakemi Darko Ceferin'e ateş püskürdü, "Onun adına utanç verici bir geceydi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Hakemler hakkında konuşmayı sevmediğini vurgulayan Fransız hoca, ancak Sloven hakemin yönetimine tahammül gösteremediğini söyledi. Hayeu'nun kalesini terketmesi nedeniyle ilk gol pozisyonundaki ofsaytı farkedemeyen Tigana, "Hakem ilk yarıda Bobo'nun golünü neden vermedi anlamadım. Ayrıca ikinci yarıda rakip oyunculara kart çıkarması gereken pozisyonlarda, sadece nasihat etti. Sarı kartının bulunduğunu görünce, kırmızıyı çıkaramadı" diye konuştu.

Yaylım ateşe tuttu
Yenilgide hakemin baş rolü oynadığını savunan Tigana, şöyle devam etti: "Hakem adına utanç verici bir geceydi. Asıl kırmızı kartı da hakem görmeliydi. İyi mücadele ettik. Pozisyonlar da yakaladık. Ancak hakem kurbanı olduk".
Beşiktaş'ın hocası, Kleberson'un sakatlanmasıyla, orta bölgede zayıf kaldıklarını kaydedip, "Bu süreçte hem maçı, hem de kırmızı kartla bir oyuncumuzu kaybettik. Daha önce geride kaldığımız maçlarda orta alanda çok top kaybediyorduk. Bu maçta bunu aştık" değerlendirmesini yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious