Hakemi bayıltana kadar dövdüler!

Hakemi bayıltana kadar dövdüler!.9447
  • Giriş : 28.04.2009 / 17:58:00

Karşılaşmayı yöneten hakeme kızan futbolcular, akıl almaz bir olaya imza attılar!..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Macaristan'ın Vas kentinde bir amatör lig maçını yöneten Jozsef Szabo isimli hakem, ev sahibi futbolcular tarafından maçın 50. dakikasında bayılana kadar dövüldü.

Nemescso-Vassurany maçı misafir takımın 3-0 üstünlüğü ile devam ederken, maçın 50. dakikasında faul vermediği gerekçesiyle evsahibi takımın savunma oyuncusu Rudolf Kiraly, hakem Jozsef Szabo'ya itiraz etti. İtirazını sürdüren Kiraly, kırmızı kartla hakem tarafından oyundan atılınca çıldırdı. Hakemi yumruklarla ve tekmelerle döverek yere yıkılmasına neden olan defans oyuncusuna diğer futbolcu arkadaşları da katılınca, hakem aldığı darbeler nedeni ile bayıldı. Diğer futbolcuların araya girmesiyle ölümden dönen Macar hakem, sedye ile soyunma odasına götürülünce maç tatil edildi.

Hakemi bayıltana kadar döven futbolcu Kiraly, ''Çok özür diliyorum, maçın 3-0 aleyhimize sürmesi nedeni ile kendimi kaybettim'' açıklamasında bulunurken, hakem Szabo, kendisini dövenlerden şikâyetçi olmayacağını, iyileşir iyileşmez hakemliğe devam edeceğini söyleyerek, Macaristan Futbol Federasyonu'nu bile hoşgörüsü ile şaşkına çevirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*