Hakemin kararı doğru

Hakemin kararı doğru .14393
  • Giriş : 04.11.2007 / 09:40:00

Zico, tartışmalara yol açan gol pozisyonundan çok önce hakemin düdüğünü çaldığını belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Zico, tartışmalara yol açan gol pozisyonundan çok önce hakemin düdüğünü çaldığını belirtip, “Böyle kalabalık statlarda hakemi duymayabilirsiniz” dedi. Brezilyalı, hakemler hakkındaki yorumların destekçisi olmadığını söyledi

F.Bahçe Teknik Direktörü Zico, son dakikada sayılmayan Beşiktaş’ın gol pozisyonundan önce hakemin düdüğünü çaldığını belirtti. Brezilyalı hoca, “Buna gol pozisyonu diyemeyiz. Çünkü önce faul çalınmıştı. Böyle kalabalık statlarda düdük çalındığında duyulmayabiliyor. Düdük çalındığı zaman Roberto Carlos duymadığı için atağa devam etti’’ dedi. Zico, “Bu tip yorumların destekçisi olduğumu söyleyemem. Ancak hakemler açıklanınca insanlar daha önceki verdiği kararlarla ilgili yorumlar yapabiliyorlar. Bu sadece burada olmuyor” diye konuştu.

ALEX’İ RİSKE ATMADIM
Beşiktaş maçının bittiğini ancak çok önemli bir PSV mücadelesine çıkacaklarını hatırlatan Zico, tüm sorumlulukları üzerine alarak Alex’i çıkardığını söyledi. Zico, “Kazansak da kaybetsek de Alex’i oyundan alacaktım. Hem Alex’in sağlığını hem de PSV maçını düşünerek bu sorumluluğu aldım” dedi.

ÖZDEMİR: YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ

Fenerbahçe Başkan Vekili Nihat Özdemir, son yılların en güzel derbilerinden birinin oynandığını söyledi. Özdemir, “Yolumuza devam ediyoruz. Son lig maçlarında iyi bir performans sergiliyoruz. Bunu Avrupa’da da yapıyoruz. İstediğimiz sonuçla sahadan ayrılıyoruz. Çarşamba günü PSV’yi de böyle oynarsak yeneriz” dedi.

TRANSFER HİÇ BİTMEZ

Fenerbahçe’nin her zaman transfer çalışması yapabileceğini belirten Nihat Özdemir, “Çalışmalar ve araştırmalar sürüyor. Teknik direktörümüzün isteyeceği bir transfer olursa bunu yapacak gücümüz var. G-14’e davet edilmemiz, Roberto Carlos’un transferi Fenerbahçe’nin marka değerini artırdı. Bu başarılarımız devam edecek” diye konuştu.

SEMiH’TEN HEDiYE

F.BAHÇE’NiN ‘Altın Yedek’ lakaplı golcüsü Semih Şentürk, dün gece yine görevini yaptı. Beşiktaş savunmasını bir çok pozisyonda zor durumda bırakan Semih, 60’ta fırsatçılığını gösterip F.Bahçe’yi öne geçirdi. Yıldız oyuncu, formasının altına giydiği ve üzerinde eşi Pınar ile kızı Naz’ın resimlerinin yer aldığı “Sizin için” yazılı tişörtü gösterip gol sevincini yaşadı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious