'Hakemler sanki bizi yıkmak için geliyor'

  • Giriş : 01.05.2006 / 00:00:00

Kahramanmaraşspor Kulübü Başkanı Hanefi Mahçiçek, hakem kararlarından dert yanarak, "Hakemler sanki bizi yıkmak için geliyorlar." dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Dün oynanan Gençlerbirliği Aşasspor maçında verilen kararları kulüp ve taraftarlar tepkiyle karşıladı.Kulüp Başkanı Hanefi Mahçiçek, hakemin takdir hakkının hep rakip takım lehine kullanıldığını öne sürdü. Bugüne kadar hakem kararıyla çok puan kaybettiklerini savunan Mahçiçek, "Ligde oynadığımız maçlarda hakemler takdir haklarını hep rakip takım lehine kullandı. Hakemler sanki bizi yıpratmak için geliyor. Konu hakkında gerekli müracaatları yaparak olayın takipçisi olacağız." şeklinde konuştu.


Öte yandan Yükselme Grubu'nda artık son viraja girilirken Kasımpaşa ve Gençlerbirliği Asaşspor A Kategorisi'ni garantiledi. Geride kalan 8 takım ise play-of'a kalma şansını son haftaya taşıdı. Kendi sahasında 3 mağlubiyet, 2 beraberlik ve 4 galibiyet alan Kahramanmaraşspor, Gençlirliği Asaşspor'a yenilerek ümitlerini Kasımpaşa ile deplasmanda oynayacağı son maça çevirdi.

Gençlerbirliği Asaşspor maçını değerlendiren Kahramanmaraşspor Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan, en az bir puan almaları gereken maçtan puansız ayrılmalarının kendilerini üzdüğünü belirtti. Ele geçirilen fırsatları gole çeviremediklerini anlatan Demirbakan, şöyle konuştu: "Oyunun başından sonuna kadar diriydik. Maçın henüz başında bireysel hatadan gol yedik. Rakibe çok fazla pozisyon vermedik. Bulduğumuz pozisyonlarda da beceriksiz davrandık. Gol atabilseydik arkası gelirdi."


Takımda son haftalarda bir toparlanma olduğunu söyleyen Demirbakan, "Bunu son haftaya yansıtıp play-of'a kalmak istiyoruz. Artık iş futbolculara kaldı. Son gücümüzü kullanacağız. Rakibin A Kategorisini garantilemesi bizim için bir avantaj. Bunu iyi değerlendirmemiz lazım" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious