"Hakemlerle ilgili sıkıntılar var"

  • Giriş : 07.02.2009 / 23:00:00

Sinan Kılıç, hakemlerle ilgili sıkıntılarını ve düşüncelerini yarın açıklayacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Galatasaray Yönetim Kurulu üyesi Sinan Kılıç, Kayserispor maçı sonrası yaptığı açıklamada, hakemlerle ilgili sıkıntılarını ve düşüncelerini yarın internet sitesinden açıklayacaklarını söyledi.

Sinan Kılıç, maç sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlarken, son birkaç haftadır hakemlerle ilgili sıkıntıları olduğunu ifade ederek, ''Bu akşam toplantı yapıp hakemlerle ilgili sıkıntılarımızı ve düşüncelerimizi yarın internet sitemizden açıklayacağız. Hakem de maçı seyredecek, sonra gözlerimizin içine bakarak iyi idare ettiğini söylerse, biz de (Tamam) diyeceğiz'' şeklinde konuştu.

Bir basın mensubunun, ligin devre arasında Kulüp Başkanı Adnan Polat'ın Futbol Federasyonu ve Merkez Hakem Kurulu'nun arkasında olduklarını açıkladığını hatırlatması üzerine Kılıç, ''Evet başkanımız yaptığı toplantıda federasyon ve Merkez Hakem Kurulu'nun sonuna kadar arkasında olduğunu söyledi. Ama ortada büyük bir sukutuhayal var'' dedi.

Kılıç, Galatasaray'ın bugün güzel oynadığını ifade ederek, ''Futbolcularımız aslanlar gibi oynadı. Seyircilerimiz de çok iyi destekledi. Teknik direktörümüz kendisine yakışır bir şekilde açıklamada bulundu. Avrupai bir antrenörün söylemesi gerektiğini söyledi. Azıcık Futbol bilgisi olan insaf sahibi kişiler ne demek istediğini anlayacaklardır'' ifadesini kullandı.

Ligdeki mücadelelerini sonuna kadar sürdüreceklerini kaydeden Kılıç, ''Geçen sene bize şampiyonluk yolunda şans vermeyenleri nasıl yanılttıysak, bu sezon da aynı şekilde yanıltıp şampiyon olacağımızı düşünüyorum'' dedi.

Sarı-kırmızılı takımın lig ve kupada Sivasspor ile yaptığı maçlara Lincoln'ün gitmemesiyle ilgili spekülasyonlar yapıldığının belirtilmesi üzerine Kılıç, şunları söyledi:

''Herhalde şaka yapıyorlar, iftira atıyorlar. Lincoln, elinden gelen her şeyi yaptı. Bunu ligin ilk yarısında gördük. Malatyaspor maçında dizinden sakatlandı. Bunu bir doktor olarak hepinize bir daha açıklıyorum.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*