Hakimin kararı Tatlıses'i çıldırttı

Hakimin kararı Tatlıses'i çıldırttı .13731
  • Giriş : 07.05.2009 / 23:40:00

Ünlü sanatçı Tatlıses'e Doğtaş'tan gelen darbe, iki taraf arasındaki ipleri iyice gerdi. Tatlıses bu kez hakime çattı!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, Seyrantepe'deki ofisinde bir basın toplantısı düzenleyerek Doğtaş Mobilya'nin sahibi Davut Doğan'ın kendisi hakkında yaptığı açıklamalara cevap verdi.

Davanın hakiminden de davacı olduğunu söyleyen Tatlıses, isminin üzerinden reklam yapıldığını, buna müsade etmeyeceğini belirterek, "Mağdur durumda olan benim. Anlaşmayı okumadan imzaladım, ben onlara inandım. Biz burada kural değil, dostluk tanıdık. Otel, açılışta dökülüyordu, biz tekrardan masraf ettik" dedi.

HAKİMLERE ÇİRKİN İDDİA

Tatlıses, davanın gidişatıyla ilgili olarak da "Sayın Davut Bey, davayı kaybetti diyor. Hayır, böyle bir durum yok, bunun temyiz hakkı var. Davut Bey'in şimdiki avukatı, eski ticaret mahkemesi başkanıydı, ismi Şemsettin Çuhacı. Altı kişilik bilirkişi heyeti, üç kere otele geliyor ve beni haklı buluyor.

HAKİM ETKİLENDİ İDDİASI

Aynı koridorda yıllarca görev yapmış insanlar hakimi etkiledi. Dosyada 2,5 trilyonun içerisinde 1 trilyon ödediğimiz ödeme var deyince, atlamışız, kusura bakmayın diyor hakim. Ben kusura bakıyorum hakimim. Sen kusura bakma. Ben adalete inanıyorum hakime değil. Çünkü ben 450 çalışan emekçinin başındaki adamım. Ticari iş yapıyorum ben. Siz atlamışız diyorsunuz ama Doğtaş böyle demiyor. Basını çağırıyor İbrahim Tatlıses davayı kaybetti diyor" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*