Hakkari'de yola döşenen cisim gürültüyle patladı!

Hakkari'de yola döşenen cisim gürültüyle patladı!.16453
  • Giriş : 16.02.2008 / 01:25:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 15:13:49

Hakkari'de, kimliği belirsiz kişiler tarafından yola döşenen bir cisim büyük bir gürültüyle patladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Hakkari'de, kimliği belirsiz kişiler tarafından yola döşenen bir cisim büyük bir gürültüyle patladı. Olayda can kaybı yaşanmazken emniyet patlayıcının türünü araştırdıklarını belirtti.

Can kaybının yaşanmadığı olayla ilgili açıklama yapan İl Emniyet Müdürü Cavit Çevik, patlayıcı maddenin cinsini araştırdıklarını ve suçluların yakalanması için geniş çaplı çalışma yaptıklarını söyledi.

Edinilen bilgiye göre, akşam saat 21.20 sıralarında Biçer Mahallesi Tekser mevkisinde kimliği belirsiz kişiler tarafından yola döşenen bir madde büyük bir gürültüyle patladı.

Çok sayıda aracın geçtiği yolda meydana gelen patlamada can kaybı yaşanmazken, çıkan yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.

Olay yerinde geniş güvenli önlemleri alan polis ekipleri yolu bir süre trafiğe kapatırken, şahısların patlayıcıları meyve kasalarının içine yerleştirerek bu şekilde ateşe verdiği belirlendi.

İl Emniyet Müdürü Cavit Çevik, büyük bir gürültüyle patlayan cismin molotof olabileceğini belirterek, patlayıcının cinsini araştırdıklarını ve olayı gerçekleştiren şahısların arama çalışmalarının ise sürdüğünü kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious