Haldun Dormen ameliyat oldu

Haldun Dormen ameliyat oldu.4265
  • Giriş : 02.04.2008 / 15:06:00

Usta tiyatrocu Haldun Dormen katarakt ameliyatı oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Afife Tiyatro Ödülleri'nin 2008 yılı adayları Yapı Kredi Plaza'da düzenlenen basın toplantısı ile açıklandı. Basın toplantısına katılan Haldun Dormen'in bandajlı gözü dikkatlerden kaçmadı.
Katarakt ameliyatı olduğunu ve ileriki günlerde diğer gözünden de ameliyat olacağını söyleyen Dormen, "Türk tiyatrosu bu yıl altın yılını yaşadı" diye konuştu.

Adaylar açıklandı

Afife Tiyatro Ödülleri Genel Yönetmeni Göksel Kortay'ın ödül adaylarını açıkladığı basın toplantısına genç ve usta tiyatrocular ilgi gösterdi. 2008 yılı özel ödüllerinin sahiplerinin ve 21 Nisan'da Lütfi Kırdar'da düzenlenecek Afife Tiyatro Ödüllerine aday oyun ve tiyatrocuların açıklandığı basın toplantısına katılan Haldun Dormen'in bandajlı gözü dikkatlerden kaçmadı. Katarakt ameliyatı olan ve ileriki günlerde de diğer gözünden ameliyat olacağını söyleyen Dormen, "Türk tiyatrosu bu yıl altın yılını yaşadı" dedi.

İkisi de aday

Sadri Alışık Tiyatrosu'nda sahnelenen "Kadıncıklar" oyununda rol alan Songül Öden basın toplantısına tiyatrocu arkadaşı Kemal Uzun ile katıldı. Öden bu yılki yarışmada 'en iyi yardımcı kadın oyuncu' dalında aynı oyundaki rol arkadaşı Nurseli İdiz'le yarışacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious