Halı sahada kalp krizi geçirdi

  • Giriş : 17.08.2006 / 00:00:00

Halı saha maçında kalp krizi geçiren şahıs kaldırıldığı hastanede öldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Hastaneye akın eden şahsın yakınları sinir krizi geçirdi. Hastane yetkililerine tepki gösteren şahsın yakınlarını polis güçlükle kontrol edebildi.
Edinilen bilgiye göre, internetkafe işleten Kenan Eke (34), arkadaşları ile birlikte Silahtar'da bulunan Poligon isimli halı sahada Futbol oynamaya gitti. Eke ve arkadaşları, gece 00:00 - 01:00 saatleri arası oynayacakları Futbol maçı için halı sahaya çıktı. Eke, maçın ilk dakikalarında Futbol oynadığı esnada aniden rahatsızlandı. Arkadaşlarının yardımıyla hemen Özel Okmeydanı Hastanes'ine kaldırılan Eke, burada yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Olayı duyar duymaz hastaneye topalanan Eke'nin akrabaları ve arkadaşları burada sinir krizi geçirdi. Eke'nin ölümünden hastaneyi sorumlu tutan yakınları, hastanenin gerekli müdahaleyi yapamadığını iddia etti.

Hastanede daha önce de aynı sorunlardan dolayı başka insanların da öldüğünü öne süren Eke'nin yakınları, hastaneyi yetersizlikle suçladı. Halı sahada Futbol oynadığı esnada aniden kalp krizi geçiren Eke'yi hastaneye getirdiklerini söyleyen arkadaşları, hastanede doktor olmadığını ve Eke'ye elle kalp masajı yapıldığını iddia etti.

Hastaneye tepki gösteren Eke'nin yakınlarını polis güçlükle durdurabildi. Genç yaşta hayatını kaybeden Kenan Eke'nin evli ve bir çocuk babası olduğu öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious