Halil Sezai evlenme teklifi - Halil Sezai Beyaz Show full

Halil Sezai evlenme teklifi - Halil Sezai Beyaz Show full.18491
23.11.2013 / 09:23:50

Halil Sezai, Beyazıt Öztürk'ün programında canlı yayında evlenme teklifinde bulundu, şarkı söyledi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Beyaz Show'un bu hafta yayınlanan bölümünde Halil Sezai sürprizi... Beyaz Show'da konuk olan Halil Sezai canlı yayında evlenme teklif etti. Programın devam ettiği sıralarda Beyazıt Öztürk'ün "bu gece şarkılarımızı Halil Sezai'den dinleyeceğiz anonsu üzerine" stüdyonun balkonundan şarkılarını söylemeye başlayan Halil Sezai, duygusal bir konuşma yaparak sevgilisi Kübra Doğan'a canlı yayında evlenme teklif etti ve beraber yaşlanmak istediğini söyledi.

Bu arada Halil Sezai Paracıkoğlu aşk acısı çekenlerin de, ilkokuldaki çocukların da, anneanne ve dedelerin de severek dinlediği bir isim...Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden Halil Sezai, 'Herhalde şarkı söyleme tarzım değişik geldi; insanlar uzun zamandır farklı bir şey görmemişti, yadırgadılar' dedi. Çapkın olmayı beceremediğini söyleyen Halil Sezai, "Denedim olmadı. 'Gencim, bekârım, işimdeyim, gücümdeyim haydi' dedim çıktım devamını getiremedim" dedi.

Milliyet gazetesinden Pelin Çini'nin "Şahan'ın taklidini izleyince 'Ne gerek vardı buna'' dedim" başlığıyla yayımlanan (26 Şubat 2012) söyleşisi şöyle:

'Şahan'ın taklidini izleyince 'Ne gerek vardı buna'' dedim'

Halil Sezai Paracıkoğlu aşk acısı çekenlerin de, ilkokuldaki çocukların da, anneanne ve dedelerin de severek dinlediği bir isim. Son dört aydır İstiklal Caddesi'nde hemen hemen her mağazada onun albümü çalıyor. Yani Beyoğlu'nda şöyle bir salınmak isterseniz 'İsyan'ı ya da 'Sonbahar'ı dinlemeden yürümeniz pek mümkün değil. Melodileri insanın canını yakan, şarkı söylerken kendinden geçen bu 'deli' adamı seviyor olmalıyız ki aylardır en çok dinlenenler listelerini ele geçirmiş durumda.
Israrla gözünün üzerine düşen kıvırcık perçemi ve o perçemden hiç sıkılmaması, tüm Türkiye ondan bahsetmesine rağmen bunu zerre kadar umursamaması, televizyon programlarında hiçbir soruya cevap vermeyip sadece gülümsemekle yetinmesi Paracıkoğlu'nu ilginç kılan diğer şeyler. Kısacası o, nadir rastlanan insanlardan.
Röportaja giderken aklımdakiler aşağı yukarı bunlardı. Bir de merak ediyordum tabii, bu adam kimdi' Neden hiç konuşmuyordu' Ve gerçekten o şarkılarda anlattığı kadar acı çekmiş miydi'
Cevapları aşağıda. Benim fikrimi sorarsanız: Paracıkoğlu karşılaştığım en samimi insanlardan biri. Hani hep derler ya 'Şöhret beni etkilemedi' diye. İşte o, bu cümlenin hakkını verenlerden.

* Twitter'da 'Eskiden aşk acısı için Orhan Gencebay dinlenirdi şimdi Halil Sezai var' gibi şeyler okuyorum. Bu konuda ne düşünüyorsunuz'
Nasıl gülmeye ihtiyacımız varsa aynı şey ağlamak için de geçerli. Beni böyle konumlandırmalarına seviniyorum. Bu şarkılar yaşanmış duygulardan çıktı. Ağlayarak yaptıysam dinleyici o duyguyu hissedip ağlıyor.

* İlk albümünüz 'Seni Beklerken' çıkar çıkmaz gündeme oturdunuz. Bu kadar başarılı olmasını bekliyor muydunuz'
İnsan yaptığı şeyin başarılı olmasını ister. Benim de öyle bir hayalim vardı ama bu kadarını düşünmemiştim. Magazin yönünün de önemli olacağını bilmiyordum. İnsanların karşısına bir ürün çıkardım, o ürünü merak etmelerini bekliyordum tabii ki ama benimle de bu kadar ilgilenilmesini beklemiyordum.

* Bu ilgiden rahatsız gibisiniz. Uzun süre röportaj vermediniz. Bir TV programına çıktınız, onda da pek konuştuğunuzu hatırlamıyorum...
Beni merak edenler varsa internetten araştırabilirler. Annemin adını, nereli olduğumu, daha önce hangi işlerde yer aldığımı bulabilirler. Ama insanlar karşılarına çıkıp hayatlarını her detayıyla anlatan figürleri görmeye alışıklar, benden de bekliyorlar. Bu da beni epey rahatsız ediyor.

* Çok eleştirilen de bir isimsiniz. En son Şahan Gökbakar'ın sizi taklit ettiği videosu internette paylaşılıyordu. Bunlar da sizi üzüyor mu'
Çirkince yapılan eleştirileri, taklitleri gereksiz buluyorum. Arada çok eğlendiğim şeyler de oluyor, üniversite öğrencilerinin 'İsyan' şarkısıyla ilgili esprilerine çok gülüyorum mesela. Şahan beğendiğim bir isim. Ama taklidimi görünce kendi kendime 'Ah be abi ne gerek vardı yani şimdi'' dedim. Parodimin yapılmasıyla ilgili de bir derdim yok. İnsanların gülmesine vesile oluyorsam mutlu olurum ama dediğim gibi saygı çerçevesinde ve kaliteli olduğu müddetçe.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*