Halil Ünal: Eskişehirspor küme düşmez

Halil Ünal: Eskişehirspor küme düşmez.10920
  • Giriş : 05.05.2009 / 16:04:00

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, Eskişehirspor'un küme düşmesinin söz konusu olamayacağını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ünal, Eskişehirspor Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, hafta sonu yaşadıkları Denizlispor mağlubiyetinin ardından, kalan 4 kritik maçı kazanıp yollarına devam edeceklerini kaydetti.

Ligde mücadele eden 18 takımdan 9'unun düşme potasına girdiğini ifade eden Ünal, şöyle konuştu:

''Bu dokuz takım arasında Eskişehirspor da yer alıyor. Önümüzdeki 4 maçı da kazanarak bu ligi bitirmeyi hedefliyoruz. Bu maçlarda taraftarımıza büyük görev düşüyor ve onların desteğini bekliyoruz. Eskişehirspor sevdalılarından da destek bekliyoruz. Biz oyuncularımızı transfer ederken, ne kadar büyük bir camiaya geldiklerini anlattık. Ne yazık ki şehirden bir destek göremedik. Sanayiciler, kurum ve kuruluşlar, seçilenler ve atananları desteğe davet ediyoruz. Eşya piyangosundan da gerekli ilgiyi göremedik.''

Ünal, Eskişehirspor'un Süper Lige renk kattığını, inanılmaz bir sezon yaşandığını anlatarak, ''Yedi takım küme düşmeme mücadelesi veriyor. Kalan 4 maç için özel bir terapi uygulayacağız. Yönetim olarak tesislere kamp kurduk. Eskişehirspor'un küme düşmesi söz konusu olamaz'' diye konuştu.

Antalyaspor deplasmanında 3 puanla dönmeyi hedeflediklerini anlatan Ünal, ''Antalyaspor maçı galibiyet primi için kampanya başlattık. Şu ana kadar çeşitli kurumlardan ve kişilerden 30 bin lira geldi. Buna da destek bekliyoruz'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*