Halkbank'ta birikimli mevduat hesabı

  • Giriş : 23.04.2009 / 16:26:00

Halkbank'ın, küçük tasarruf sahiplerinin birikimlerinin değerlendirilmesine yönelik yeni ''Birikimli Mevduat Hesabı'' ürününü hizmete sunduğu bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik


Halkbank'tan yapılan açıklamada, 5 ile 10 yıl arasında değişen vade seçeneğine sahip ''Birikimli Mevduat Hesabı''nın taksitlerinin her ay ya da 3 ayda bir ödendiği, değişken faizli hesaba açılış tutarı ve her taksiti valör tarihleri itibariyle geçerli olan özel faiz oranı uygulandığı belirtildi.

Açıklamada, ''Birikimli Mevduat Hesabı'' sahiplerinin, bir yıllık dönem sonunda ihtiyaç duydukları takdirde hesaplarındaki faiz getirisini kullanma şansına da sahip oldukları, 50 lira ve üzerindeki taksit ödemeleri ise müşterilerin şubelere gitmesine gerek kalmadan kredi kartı veya vadesiz hesaptan otomatik ödeme talimatı ile yapılabildiği kaydedildi.

Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru, Halkbank'ın, bankacılık sektöründeki 71 yıllık deneyim ve birikimiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm oluşturan özel ve kazançlı ürünlere imza attığını dile getirerek, şunları ifade etti:

''Halkbank olarak Birikimli Mevduat Hesabı ürünümüzle küçük mevduat sahipleri için hem kendilerinin, hem de ailelerinin geleceğini güvence altına alacakları bir fırsat yaratıyoruz. Bu ürünümüzle, küçük yatırımcılarımızın yalnızca TL değil, avro ve dolar cinsinden birikimlerini de değerlendirebiliyoruz.

Birikimli Mevduat Hesabı, en az 5 en fazla 10 yıl vadede günün şartlarına göre değişen özel faiz oranı ile büyüyor. Müşterilerimize, Birikimli Mevduat Hesabı'nın taksit tutarı ve ödeme şeklinde isteğe bağlı esneklik imkanı da sunuyoruz. Özellikle çocuklarımızın geleceğine yönelik birikimlerin değerlendirilmesinde önemli kazançlar sağlayacak bu ürünümüzün hizmete sunulması için en uygun zamanın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladığımız bu gün olacağını düşündük.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*