Halkbank'tan bayrama özel kredi

Halkbank'tan bayrama özel kredi.13493
  • Giriş : 04.12.2008 / 11:17:00

Halkbank, Kurban Bayramı arifesinde işsizlik ve ferdi kaza sigortası hediyeli bayram kredisi veriyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Halkbank'tan yapılan açıklamada, 5 bin YTL'ye kadar kefilsiz kullandırılan "Erken Gelen Bayram Kredisi"nin yüzde 1,49'dan başlayan aylık faiz oranı ve 12 ay vade imkanıyla sunulduğu bildirildi.

Halkbank'tan bayram kredisi kullanan ücretli çalışanların Kredi İşsizlik Sigortası ve Ferdi Kaza Sigortasına, emekliler ise Ferdi Kaza Sigortasına ücretsiz sahip oldukları dile getirilen açıklamada, "Erken Gelen Bayram Kredisinin aylık faiz oranı, 3.000 YTL'ye kadar yüzde 1,49, 3.001-5.000 YTL aralığında yüzde 1,59 oluyor" denildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru da şunları kaydetti:

"2005'ten beri her bayram öncesi hizmete sunduğumuz 'Erken Gelen Bayram Kredisi', artık bankamızın bir klasiği haline geldi. Sahip olduğu cazip avantajlarla rakiplerinden ayrılan bu ürünümüzle amacımız, müşterilerimizin bayramı sevdikleriyle beraber sıkıntı yaşamadan, rahat ve mutlu geçirmesini sağlamak. Erken Gelen Bayram Kredisinden faydalanmak isteyenler 19 Aralık 2008 tarihine kadar tüm Halkbank şubelerine başvuru yapabilir."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*