Halkbank'tan Lübnan 250 bin YTL yardım

  • Giriş : 18.08.2006 / 00:00:00

Halkbank, Kızılay'ın Lübnan için başlattığı yardım kampanyasına 250 bin YTL ile katıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bozkurt, yaptığı açıklamada, Kızılay'ın, sıkıntının olduğu her alanda, ülkenin içinde veya dışında her bölgeye yetişmeye çalışan bir kurum olduğunu belirterek, bu kurumların varlığına ihtiyaç olduğu gibi, bu kurumların da desteğe ihtiyaçları olduğunu kaydetti. Bozkurt, şöyle dedi:

"Kızılay ayırım gözetmeksizin maddi ve manevi destekleriyle dayanışmaya, eşitliğe ve insanlığa katkıda bulunmaktadır. Biz de Halkbank olarak yöneticisinden personeline kadar aynı duygular içinde olduğumuzu ve Kızılay'ın bu anlamlı çalışmasını desteklediğimizi belirtmek istedik. Bu küçük yardımın yanında çalışanlarımız da bir kampanya başlatarak ayni ve nakdi yardım toplamaya başladılar; yakın zamanda bu desteği de Kızılay ile paylaşacağız. Umarız Lübnan kısa sürede yaralarını sarar. Ve umarız, barış, sadece Lübnan'a ve o bölgeye değil, bütün dünyaya bir daha hiç gitmemek üzere geri gelir."

Türkiye Kızılay Derneği Genel Başkanı Tekin Küçükali de, Halkbank'a katkılarından dolayı teşekkür ederek, "Halkbank'ın sosyal sorumluluk duygularının en güzel örneği olan bu anlamlı davranış, umarız bütün kurum ve kuruluşlara örnek olur" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious