Halkı için boynuna piton dolayan başkan

Halkı için boynuna piton dolayan başkan.12599
  • Giriş : 28.05.2008 / 12:27:00

Halkın yoğun tezahüratı sonucu beldelerine gelen sirkte 4 metrelik pitonla sahneye çıkan Veliköy Beldesi Belediye Başkanı Efrahim Yeşil zor anlar yaşadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesi'ne bağlı Veliköy Belde Belediyesi tarafından düzenlenen Keşkek Şenlikleri kapsamında beldeye gelen 'Türkiye Sirki' gösteri yaptı.

Halkın yoğun ısrarları üzerine gösteride sahneye çıkan ve görevlilerin yardımı ile 4 metrelik piton yılanını boynuna dolayan Belediye Başkanı AKP'li Efrahim Yeşil zor durumda kaldı.

Türkiye Sirki, şenlikler kapsamında Veliköy Meydanı'nda yaklaşık bin kişiye gösteri sundu.

Yaptıkları gösterilerle herkesi şaşkına çeviren grup izleyicilerden büyük alkış aldı. Belediye Bakanı Efrahim Yeşil, konuşma yapmak üzere mikrofonu alırken izleyiciler sirkteki bir görevlinin boynundaki piton yılanını başkanın boynuna sarmasını istedi.

İlk başta buna karşı çıkan Başkan Yeşil, yoğun ısrar üzerine bir görevlinin yardımı ile piton yılanını boynuna doladı. Boynuna dolanan yılan nedeniyle terleyen ve hiç hareket etmeyen Başkan Efrahim Yeşil, piton yılanı ile hatıra fotoğraf çektirdikten sonra görevlilerin yardımı ile yılanı boynundan indirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious