Halkımıza hizmet peşinde koşuyoruz

  • Giriş : 14.04.2007 / 00:00:00

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, ''Birileri cumhurbaşkanlığı tartışması yaparken biz halkımıza hizmet peşinde koşuyoruz'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bakan Yıldırım, Tekirdağ'da yenilenen PTT Bank binasının açılış töreninde yaptığı konuşmada, Çerkezköy'den sonra aynı gün Tekirdağ yenilenen PTT Bank binasının açılışını yaptığını belirterek, 163 yıllık maziye sahip PTT'nin, halkın dert ve sevinçlerini paylaştığını söyledi.
Her yıl zarar eden PTT'nin yapılan çalışmalar ve düzenlemelerle AK Parti iktidarı zamanında kara geçtiğini ifade eden Yıldırım, PTT Bank'ın en verimli çalışmalar yapan kuruluşların başında olduğunu söyledi.
Tekirdağlının özlemi olan demiryolu projesini hayata geçirdiklerini bildiren Yıldırım, ''Tekirdağ'a demiryolu bağlanması basit bir iş değildir. Tekirdağlılar hizmetin en iyisine layıklar. Tekirdağ, limanı, sanayisi, turizmi, kültürel canlılığı ile Türkiye'nin göz bebeği olacak'' dedi.
Yıldırım, halka en iyi hizmet vermek için çalıştıklarını belirterek, halka hizmet vermede zamanla yarıştıklarını söyledi.
Daha sonra Yıldırım, Tekirdağ Valisi Aydın Nezih Doğan ve Belediye Başkanı Ahmet Aygün'ü makamında ziyaret etti.

TEKİRDAĞ SEÇMENİ ÇOK VEFALI DAVRANIYOR
Tekirdağ AK Parti İl Başkanlığını da ziyaret eden Ulaştırma Bakanı Yıldırım, partililere seslenerek, ''3 Kasım seçimlerinde AK Parti'ye bin oy veren Tekirdağ seçmeni, bir yıl geçmeden mahalli seçimlerde bu oyunu 97 bine çıkartmış. Demek ki Tekirdağ seçmeni çok vefalı davranıyor'' dedi.
Vatandaşlara AK Parti iktidarının yapmış olduğu çalışmaları tek tek anlattıklarını ifade eden Yıldırım, ''Birileri Cumhurbaşkanlığı tartışması yaparken biz halkımıza hizmet peşinde koşuyoruz. Cumhurbaşkanlığı seçimine kitlenip milletin hassas değerlerini sömürenler son çırpınışlarını yapıyorlar. Biz hizmet veriyoruz. Tarım da da çok önemli atılımlar yapıldı. En fazla destek ve yatırım bizim dönemimizde olmuştur'' diye konuştu Yıldırım, Türkiye'ye itibar kazandırmak için var güçleriyle çalışacaklarını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious