Haluk Bilginer herkesi mest etti

Haluk Bilginer herkesi mest etti .10412
  • Giriş : 15.06.2008 / 22:57:00

Rumeli Hisarı’nda yapılan Anında Görüntü Show’da Mahşeri Cümbüş ekibi gösterileri ile izleyenlere keyifli bir gece yaşattı. Programın konuğu olan Haluk Bilginer ise söylediği şarkılarla herkesi mest etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fox TV’de ekrana gelen Anında Görüntü Show programında doğaçlama gösterileri ile izleyenleri mest eden Mahşeri Cümbüş ekibi dün akşam Rumeli Hisarı’ndaydı.

Fox TV ekranlarından canlı olarak yayınlanan programda oyuncu Haluk Bilginer konuk olarak yer aldı.

Osmantan Erkır’ın sunduğu programda Mahşeri Cümbüş ekibi her zamanki doğaçlama gösterilerini sergilediler. Gecenin sürprizini ise Haluk Bilginer yaptı. Bilginer, bir anda kendisini sahneye atarak İngilizce bir şarkı söyledi. İzleyenler Bilginer’in şarkısı ile mest olurken, dakikalar süren alkış sonunda Haluk Bilginer yine sahneye çıktı ve bu sefer de İtalyanca bir şarkı seslendirdi.

Bilginer’in sürpriziyle kendinden geçen Mahşeri Cümbüş ekibi, bu şarkılar üzerine kendi şarkılarını söylemekten vazgeçti.

OSMANTAN’IN BENZİNİ BİTTİ

Programın yapımcısı ve sunucusu Osmantan Erkır ise canlı yayın öncesinde talihsizlik yaşadı. Osmantan Erkır, aracıyla Rumeli Hisarı’na doğru giderken yolda benzini bitti. Bir anda neye uğradığını şaşıran Erkır, canlı yayına yetişmek için otomobilini yolda bırakıp Hisar’a yürüyerek gitti.

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious