Haluk Ulusoy, ödül töreni için Mersin'de

  • Giriş : 11.12.2006 / 00:00:00

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Haluk Ulusoy, yerel Mersin Gazetesi tarafından düzenlenen "Yılın Spor Adamları" ödül törenine katılmak üzere kente geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ulusoy, tören öncesi Mersin Valisi Hüseyin Aksoy'u makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Vali Hüseyin Aksoy, Mersin'in geçmişte sporda önemli başarılara imza atmış ve günümüzde de çeşitli alanlarda bunu öne çıkarmaya çalışan bir kent olduğunu belirterek, "TFF'nin böyle bir toplantıyı kentimizde yapması bizim için önemli. Ayrıca düzenlenen etkinliğin, sporun gelişmesinde katkılar sağlayacağını ve önemli kararların alınacağını düşünüyoruz" dedi.

Ulusoy ise Mersin İdman Yurdu'nda başkanlık yaptıktan sonra TFF Başkanlığı görevine başladığını hatırlatarak, "Bu kentte spora büyük emek vermiş insanlardan biriyim. Burada geçirdiğim yıllar, bugünkü geldiğim noktada en büyük kaynağım oldu diyebilirim" şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Ulusoy, Vali Aksoy'a TFF logosu bulunan masa saati hediye ederken, Aksoy da Ulusoy'a Mersin'i tanıtıcı materyallerin olduğu bir set sundu.

Yaklaşık bir saat basına kapalı olarak Vali Aksoy ile görüşen Ulusoy, gazetecilerin ısrarlı sorularını, "Soru almıyorum" diyerek yanıtsız bıraktı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious