Haluk Ulusoy bayıldı

Haluk Ulusoy bayıldı.12083
  • Giriş : 18.11.2007 / 10:16:00

Maçın sonlarına doğru aşırı strese giren, son düdükle birlikte göz yaşlarını tutamayan Haluk Ulusoy, heyecana dayanamadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Sabah gazetesinin haberine göre, tarihi karşılaşma öncesi Milli Takım'ı dualarla stada yollayan Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy maç sonrası kendinden geçti. Özellikle maçın son dakikalarında aşırı strese giren, bitiş düdüğüyle birlikte sevinçten göz yaşlarına hakim olamayan Ulusoy'un aşırı yüklenmeye bağlı tansiyon nedeniyle bayıldığı öğrenildi. doktor Bülent Bayraktar'ın üst tribüne çıkarak ilk yardım yaptığı Ulusoy, daha sonra soyunma odasına kadar giderek ay-yıldızlı futbolcuları tek tek kutladı.

GÜL TELEFONLA ARADI

Maç sonrası çok mutlu olduğu gözlenen Ulusoy, "Türkler'i sokağa dökebildiysek ne mutlu bize. Futbolculara 'İnanırsanız başarırsınız' dedim. Allah onlardan razı olsun. Prim konusunu konuşmadık. Çocuklar ne isterse helal olsun, vereceğiz" dedi. Bu arada Ulusoy'un NTV kameralarına konuşurken bir soru üzerine Cumhurbaşkanı Gül'ün kendisini aramadığını söylemesinin ardından Gül'ün arayıp Ulusoy'u kutladığı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious