Haluk Ulusoy: Hukuk konuşacak

Haluk Ulusoy: Hukuk konuşacak.12083
  • Giriş : 17.01.2008 / 20:39:00

Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy, Olağanüstü Genel Kurul'la ilgili olarak, "Ben konuşmayacağım, hukuk konuşacak" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Futbol Federasyonu Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı Ankara'da devam ederken, Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy, bazı siyasilerden delgelere baskı yapıldığını söyledi.

Haluk Ulusoy, Giresun Belediye Başkanı Hurşit Yüksel'in, Giresunspor delegesi olan Ali Karamanoğlu'nu telefonla arayarak,"Sana bir kağıt göndereceğiz ve onu imzalayacaksın. Haluk Ulusoy'un karşısında olacaksın" dediğini, Karamanoğlu'nun da bu söze "Ben böyle birşey yapamam. Ben Haluk Ulusoy'un bacanağıyım" şeklinde cevap verdiğini aktardı.

Öte yandan son 3-4 haftada iddaa oyununda Karadeniz takımlarının yer almaması dikkat çekerken, özellikle Haluk Ulusoy yanlısı kulüplerin İddaa oyunundan dışlandığı ileri sürülüyor.

Genel kurul salonunda yeni delagasyon sistemine göre Futbol ailesi denilen genel kurul delegelerinin yerine özellikle belediyelerde yer alan çalışanların çok olması dikkat çekerken, çok sayıda iktidar milletvekilinin de genel kurul salonunda olduğu gözlendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious