Haluk Ulusoy'dan kura yorumu

Haluk Ulusoy'dan kura yorumu.12083
  • Giriş : 02.12.2007 / 15:59:00

Haluk Ulusoy, EURO 2008'de grupların belli olmasının ardından yaptığı açıklamada, gruptan çıkarak final oynayacaklarına inandığını, finale kadar gitmeyi hedeflediklerini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Şampiyonaya ev sahipliği yapan İsviçre ile geçmişte yaşanan kötü olaylarla ilgili olarak Haluk Ulusoy, "Geçmişte anılarımız olabilir. Ama bunları unutmak lazım. Futbol dediğiniz zaman dostluk ve centilmenlik gelir. Bunun dışında farklı şeyler düşünmek yanlış yollara götürür. İsviçre ve ile bizim ülkemizin arasında en ufak bir problem yok ve olmadı da. Bir maçta yaşanan ufak tefek olaylardan dolayı yıllar boyunca bu hadiselerin devam edeceği anlamına gelmiyor. Ben inanıyorum ki, İsviçre'de en güzel şekilde ağırlanacağız. İsviçre'de güzellikler sunacağız. Avrupa'da yaşayan gurbetçilerimizin, İsviçre'de Türklerin nasıl güzel insanlar olduğunu, orada oynayacağımız maçlarla da göstereceğiz. Güzel insanlar olduğumuzu, turnuvada neleri başarabileceğimizi ve turnuvanın sonuda kadar gidebilecek olan bir Türk Milli Takımı olabileceğimizi göstereceğiz" diye konuştu.

Ulusoy, gruptan kesinlikle çıkacaklarına inandığını ve final oynamak istediklerini belirterek, "En iyi ülkelerle yarışıyoruz. Bunların hangisi grubumuza düşerse düşsün hepsi başarılı. Avrupa'nın en iyi 16 ülkesi yarışıyor. Herkes aynı güçte. Kesinlikle bu gruptan çıkarız ve finallere kadar gideriz. Biz gruptan çıkmaktan bahsetmiyoruz. Biz filane gideceğiz" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious