Hamburg'da sakatlar kadroda!

Hamburg'da sakatlar kadroda!.20457
  • Giriş : 17.03.2009 / 18:19:00

Hamburg, Galatasaray maçı öncesi sakatlığı bulunan oyuncularını da kadroya aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Hamburg SV'nin (HSV) resmi internet sitesinde yer alan haberde, bacak kaslarında sorunu olan ve Galatasaray karşılaşmasında görev alması şüpheli olan Danimarkalı oyuncu Michael Gravgaard'ın ve sağ dizindeki iç bağlarında gerilme olan Alman milli takımı oyuncusu Piotr Trochowski'nin de İstanbul'a götürülecekleri belirtildi.

Galatasaray maçında forma giymeyi ümit ettiği ifade edilen ve oynayıp oynamayacağı İstanbul'da belli olacak olan Trochowski'nin, son sakatlığından bir kaç gün sonra oynadığı hatırlatıldı.

Hamburg'un teknik direktörü Martin Jol, bu iki oyuncunun takım için her şeyi yaptıklarını, bundan dolayı iki oyuncuyu da İstanbul'a götürdüğünü söyledi.

Galatasaray'a karşı Hamburg'un ikinci takımında forma giyen defans oyuncusu Kai-Fabian Schulz'un da kadroya alındığı, sakatlıkları bulunan Guy Demel, Mladen Petric, oynama izinleri olmayan Mickael Tavares, Albert Streit ve Macauley Chrisantus ile uzun süreden bu yana sakat olan Bastian Reinhardt, Tim Atouba, Romeo Castelen ve Maxim Choupo-Moting'in ise kadroda yer almadığı kaydedildi.

Galatasaray'a karşı 18 kişilik Hamburg kadrosunda şu oyuncular bulunuyor:
Frank Rost, Wolfgang Hesl, Collin Benjamin, Jerome Boateng, Michael Gravgaard, Joris Mathijsen, Kai-Fabian Schulz, Alex Silva, Dennis Aogo, Marcell Jansen, David Jarolim, Piotr Trochowski, Tomas Rincon, Marcel Ndjeng, Jonathan Pitroipa, Jose Paulo Guerrero, İvica Olic, Tunay Torun.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*