Hami: Futbol seyirciyle güzel

Hami: Futbol seyirciyle güzel.10140
  • Giriş : 09.10.2008 / 15:45:00

Belarus maçı öncesi, Ümit Milli Takım Teknik Direktörü Hami Mandıralı'dan mesaj var.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Ümit Milli Futbol Takımımız Cuma günü tarihinin en önemli maçlarından birine çıkıyor.

2009 Avrupa Ümitler Şampiyonası finallerine kalabilmek için Belarus'la eşleşen Ümitlerimiz heyecanla maç saatini beklerken, Teknik Direktör Hami Mandıralı da, futbolun seyirciyle güzelleştiğini, futbolcunun da dolu tribünlerle motive olduğunu hatırlatarak futbolseverleri maça davet etti.

Genç oyuncularından dördünü A Milli Takıma verdiklerini ve dolayısıyla bundan da "asli görevini yerine getirmenin" mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Mandıralı, yaşlarından çok tecrübe biriktirmiş oyuncu kadrolarıyla Belarus engelini de aşıp 2009 finallerine kalacaklarına yürekten inandıklarını söyledi.

Futbolun sosyal bir olgu olduğuna dikkat çeken Hami Mandıralı, özellikle genç oyuncuların dolu tribünler önünde çok daha iyi motive olduklarını hatırlatarak, "Futbolseverleri tribünleri doldurmaya ve Türk Milli Takımı'nın ve Türk futbolunun geleceği olan ümitlerimize destek vermeye çağırıyorum. Yarınlarımıza hep birlikte omuz verelim" dedi.

Antalya Kundu Mardan Otel sahasında oynanacak karşılaşma saat 19.30'da başlayacak ve TRT 1'den naklen yayınlanacak. Futbol Federasyonu maçı ücretsiz olarak izlemek isteyenler için Antalya kent merkezinden otobus kaldıracak. Bu maçın rövanşı 14 Ekim Salı günü Belarus'un Borisov kentinde oaynanacak ve finallere gitmeye hak kazanan takım buradaki 90 dakikanın bitimiyle belli olacak.

HTSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*