Hamile eşinin yanında tecavüz

Hamile eşinin yanında tecavüz.12331
  • Giriş : 18.02.2008 / 18:59:00

Eskişehir'de, evinde bıçaklanan 43 yaşındaki Özsakçı hayatını kaybetti, 16 yaşındaki lise öğrencisi kızı A.Ö.'ye tecavüz eden eski kiracı çıktı. Hastanede kendine gelen A.Ö. korkunç cinayetin ayrıntılarını anlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Hastanaye kaldırılan A.Ö.'nün tecavüze uğradığı ve olayın şoku nedeniyle 2 gün annesinin cesediyle aynı evde kaldığı öne sürüldü. Daha sonra hastanede kendine gelen A.Ö. konkunç cinayetin ayrıntılarını anlattı.

Yenibağlar Mahallesi Eti Caddesi’ndeki Yeni Hisar Mekan Sitesi'nin 4'üncü katında meydana gelen olayda, 2 gündür kendilerinden haber alamayan yakınları bugün saat 17.00 sıralarında, eve geldiklerinde anne Seniha Özsakçı'yı salonda, kızı A.Ö.'yü de yatak odasında kanlar içinde buldu. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekipleri geldi. Yapılan incelemede anne Seniha Özsakçı’nın bıçaklanarak öldürümüş olduğunu belirlendi. Şokta olduğu belirtilen ve çeşitli yerlerinden bıçakla yaralandığı ve tecavüze uğradığı öne sürülen A.Ö. ise ambulansla Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Olay yerinde yapılan incelemenin ardından Seniha Özsakçı’nın cesedi otopsi için ESOGÜ Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırıldı.

Yakınları, birkaç yıl önce eşi vefat eden Seniha Özçakıcı’nın Eskişehir Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi öğrencisi olan kızı A.Ö. ile birlikte yaşadıklarını söyledi. Bir yakını ise öldürülen Seniha Özsakçı’nın 4-5 ay önce babasının da vefat ettiğini belirterek, “Seniha kızıyla birlikte ölen babasının evine taşındı. Yakınları ile miras meselesinden tartışmalarının olduğunu duymuştuk. Ancak bu olayı kimin yaptığını bilmiyoruz” dedi.

KATİL KİRACI

Eskişehir’de Seniha Ö.’yı öldürüp 16 yaşındaki kızı A.Ö.’ye tecavüz eden kişinin adam öldürmek ve çeşitli suçlardan sabıkalı olan 27 yaşındaki G.N.G. olduğu ve kendisine de birlikte yaşadığı 20 yaşındaki 9 aylık hamile olan S.K.’nın da yardım ettiği bildirildi.

Halen Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Psikiyatri Servisi’nde tedavi altında bulunan A.Ö. polise olayın tüm ayrıntılarını anlattı. A.Ö., eski kiracıları olan G.N.G.’nin yanında 9 aylık hamile olan birlikte yaşadığı S.K. ile birlikte misafir olarak geldiklerini söyledi.

2 zanlının yaklaşık bir haftadan beri evlerinde kaldıklarını kaydeden A.Ö. şöyle konuştu: “Hamile olan kadın doğum yapana kadar bizde kalacaktı. Olay günü ben banyoda duş alıyordum. Bağırma sesi üzerine banyodan çıkıp salona girdiğimde G.N.G.’in annemi bıçakladığı gördüm. Annem hareketsiz yere yığılınca G.N.G. ile yanındaki S.K. yanıma geldi. S.K. beni tuttu, G.N.G. de annemi öldürdüğü bıçakla üzerimdeki giysileri yırttı ve ardından da bana tecavüz etti. Daha sonra bana zorla alzheimer hastalarının kullandıkları ilaçlar ile birlikte fare zehiri içirdiler. 2 gün evde kalmışım. Gözlerimi hastanede açtım.”

Emniyet Müdürlüğü yetkilileri cinayetin neden işlendiği konusunda açıklamada bulunmazken olaydan sonra kaçan 2 zanlının yakalanmasına çalışıldığını belirttiler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious