Hamile kadına gasp'ta yasak aşk hikayesi

Hamile kadına gasp'ta yasak aşk hikayesi.11743
  • Giriş : 16.12.2008 / 23:45:00

2 çocuklu hamile kadın "biber gazı sıkılıp gasp edildim" dedi. Olayların ardından akıllara durgunluk veren yasak aşk çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bursa'da 5 ve 8 yaşındaki iki çocuğuyla evde otururken, zili çalıp yüzüne biber gazı sıkarak kendisini etkisiz hale getiren kar maskeli iki kişi tarafından dövülüp, gasp edildiğini öne süren 6 aylık hamile 31 yaşındaki Aycan Yıldırım'ın yalan söylediği ortaya çıktı. Olayın ardından yasak aşk çıktı.

Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen Aycan Yıldırım, burada ifade verirken yalan söylediğini itiraf etti. Yıldırım, karnındaki çocuğun babasının eşi değil sevgilisi 29 yaşındaki H.P. olduğunu söyleyip, “Eve gelen H.P. bebeği aldırmamı söyledi. Ben de kabul etmedim. Beni itti, yere düştüm. Sonra kaçtı. Ben de yalan söylemek zorunda kaldım” dedi. Gözaltına alınanan ve suçlamaları kabul etmeyen H.P. savcı tarafından serbest bırakıldı.

POLİS İMDAT HATTINI ARADI

Merkez Yıldırım İlçesi Teferrüç Mahallesi Menekşe Sokak'taki 3 katlı binanın 2'nci katında oturan Aycan Yıldırım, bir çiftlikte çalışan eşi Sami Yıldırım'ın evde olmadığı, dün saat 20.30 sıralarında '155 Polis İmdat' hattını arayarak, gaspa uğradığını ihbar etti.

Aycan Yıldırım, kısa sürede eve gelen polis ekibine, çocukları 5 yaşındaki kızı Betül ve 8 yaşındaki Kaan'la eşini beklerken, zil çalınca kapıyı açtığında kar maskeli iki kişinin yüzüne biber gazı sıkıp içeri girdiğini söyledi.

BENİ DÖVÜP KAÇTI DEDİ

Tanımadığı kişilerin çocuklarının gözleri önünde kendisini dövüp para ve altınlarını istediğini söyleyen Yıldırım, olumsuz yanıt verince çocuklarının ağlamasından korkan bu kişilerin parmağındaki yüzüğü alarak kaçtığını öne sürdü.

Çevrede yaptığı araştırmadan sonuç alamayan polis, biber gazından etkilendiklerini söyledikleri için anne ve iki oğlunu Muradiye Devlet Hastanesi'ne götürdü. 6 aylık hamile olduğu için buradan Zübeyde Hanım Doğumevi'ne sevk edilen Aycan Yıldırım, daha sonra taburcu edilince ifadesi alınmak üzere Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

NE OLUR EŞİME SÖYLEMEYİN

Burada çapraz sorguya alınan Aycan Yıldırım, polise “Eşime söylenmemesi koşuluyla size gerçeği anlatacağım” dedi. Daha önce anlattıklarının gerçek olmadığını belirten Yıldırım, yalan söylediğini itiraf edip şöyle ifade verdi:

KARNINDAKİ BEBEĞİN BABASI SEVGİLİSİ

“1.5 yıl önce yolda yürürken çocukluk arkadaşım H.P. ile karşılaştık. Aramızda duygusal ve cinsel birliktelik yaşanmaya başladı. 6 ay önce hamile kaldım. Karnımdaki bebeğin gerçek babası H.P. idi. Bunu kendisine anlattım. Eşime ise yalan söyleyip ondan hamile kaldığını söyledim. O da sevindi. H.P. eşim işte olduğu sırada eve gelip karnımdaki çocuğu aldırmamı istedi. Kabul etmedim. Söylediğim yalana eşim inandığı için çocuğu dünyaya getireceğimi anlattım. Kızdı ve beni duvara itti. Sonra kaçtı. Ben de onu korkutmak için böyle bir yalan söylemek zorunda kaldım. H.P.'den şikayetçi değilim” dedi.

POLİSE YALAN SÖYLEMEKTEN ADLİYEYE SEVK EDİLECEK

Aycan Yıldırım'ın ifadesinin ardından gözaltına alınan H.P. iddiaları kabul etmeyip suçsuz olduğunu söyledi. H.P. ifadesi alındıktan sonra savcısının talimatıyla Emniyet Müdürlüğü'nden serbest bırakıldı.

Olayla ilgili soruşturmaya Bursa Cumhuriyet Savcılığı'nca başlandı. İfadesi alınan Aycan Yıldırım, 'polise yalan beyanda bulunmak' suçundan Adliye'ye sevk edilecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*