Hamile karısını bıçakladı

  • Giriş : 02.11.2006 / 00:00:00

Adana'da bunalıma girip cinnet geçiren bir koca 7 aylık hamile karısını bıçakladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alınan bilgiye göre olay olay Gülbahçesi Mahallesi 142 Sokak'ta oturan işsiz olduğu belirtilen Mesut Kalenderoğlu, eşi Nalan Kalanderoğlu (23) ile tartışmaya başladı. Hırsızlıktan sabıkası bulunan ve cezaevinden yeni çıkan ve uzun süredir işsiz olan koca, eşiyle tartışmaya başladı.

Nalan Kalenderoğlu, hamile olduğu için doğacak çocuklarının bakımı için kocasından iş bulmasını istedi. Tartışmanın büyümesi üzerine öfkeye kapılan Mesut Kalenderoğlu, önce eşini yumruklayarak darp etti.

Ardından mutfaktan ekmek bıçağını alan öfkeli koca, oturma odasındaki karısına rast gele vurmaya başladı. Art arda aldığı bıçak darbeleriyle sol kol, sol kalça ve sağ karın boşluğundan yaralanan Nalan Kalenderoğlu, yakınları tarafından Adana Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi'ne götürüldü.

Aşırı kan kaybeden Nalan Kalenderoğlu, yapılan ilk müdahalenin ardından Adana Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.

Karnındaki bebeğin zarar görmesi nedeniyle Nalan Kalenderoğlu Genel Cerrahi Servisi'nde yoğun bakıma alındı. Buradaki tedavinin yetersiz kalması üzerine genç anne adayı, tedavi edilmek üzere Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Balcalı Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Yaralamayla ilgili 155'e yapılan ihbarı değerlendiren polis ekipleri Mesut Kalenderoğlu'nun evine giderek araştırma yaptı. Evde bulunanlar ekiplere, "Böyle bir olay yok" diyerek, gerçeği gizlemeye çalıştı.

Evden ayrılmak için hareket eden polis ekiplerinin yanına yaklaşan, bir çocuk, "Yengemi ağabeyim Mesut bıçakladı" diyerek olayın ortaya çıkmasını sağladı. Mesut Kalenderoğlu'nun kullandığı bıçağı oturma odasında bulan polis, öfkeli kocayı yaptığı çalışmalar sonucunda kısa sürede yakaladı. Hamile karısını 3 yerinden bıçaklayan hırsız koca adli makamlara sevk edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious