Hamit Fener'i reddetti!

Hamit Fener'i reddetti!.12062
  • Giriş : 19.06.2009 / 08:22:00

Bayern Münih'in milli futbolcusu, Fenerbahçe'nin teklifini kabul etmedi!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bayern Münih'in milli futbolcusu Hamit Altıntop'un, Fenerbahçe'nin 4.5 milyon euroluk teklifini reddettiği iddia edildi

Alman Bild Gazetesi'nin haberine göre Hamit'i bu kararından döndürmek için Fenerbahçe'nin yeni hocası Christoph Daum'un devrede olduğu kaydedildi.

Yeni sezonda hem Türkiye'de hem Avrupa'da başarılı olacak bir kadro kurmak için transfer çalışmalarını hızlandıran Fenerbahçe, Bayern Münih formasını giyen Hamit Altıntop'un peşini bırakmıyor.

Bayernli milli futbolcu Hamit Altıntop kendisine yıllık net 4.5 milyon euro kazandıracak olan Fenerbahçe'nin teklifini kabul etmedi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, Christoph Daum'un da kadrosunda mutlaka görmek istediği Türk Milli Takımı'nın yıldızı Hamit Altıntop'u da ne olursa olsun transfer etmek istediği kaydedildi.

"TÜRKİYE HENÜZ ERKEN"

Tatilini ikizi Halil ile birlikte Antalya'da geçiren Hamit Altıntop, Türkiye'de Futbol oynamayı henüz düşünmediğini söyledi.

Her transfer mevsiminde, her Türkiye'ye gelişinde hakkında çıkan transfer haberlerinden sıkıldığını belirten Hamit Altıntop, "Dünyanın en büyüklerinden, birçok futbolcunun rüyalarını süsleyen bir kulüp olan Bayern Münih'te Futbol oynuyorum. Oldukça da huzurluyum ve mutluyum. Sözleşmem sürüyor. Bayern'deki misyonumu henüz tamamlamadım. Türkiye, ben ve ikizim Halil için henüz erken. İleriki yıllarda düşünebiliriz ama şimdi değil" açıklamasını yaptı.

MİLLİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*