Hamit transfer haberinden rahatsız

Hamit transfer haberinden rahatsız.15763
  • Giriş : 12.06.2009 / 12:04:00

Bayern Münih takımında forma giyen milli futbolcu Hamit Altıntop, kulübüyle bir yıl daha sözleşmesi bulunduğunu, medyada hakkında çıkan transfer haberlerinin kendisine zarar verdiğini belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik


Basın danışmanı Cüneyt Yalınkılıç aracılığıyla yazılı açıklama yapan gurbetçi futbolcu, hem tedavisini sürdürmek hem de tatilinin bir kısmını geçirmek üzere geldiği İstanbul'da, transfer haberlerini şaşkınlıkla takip ettiğini, menajerinin Türkiye'ye geldiği haberlerinin gerçeği yansıtmadığını belirterek, gazetecilerden bu konuda daha hassas davranmaları için ricada bulundu.

Hamit'in açıklaması şöyle:

''Aralık ayında devre arası tatilimi geçirmek için İstanbul'a geldiğimde, hakkımda çıkan haberlerden rahatsızlık duymuş ve bir basın bülteni yayınlamıştım. Bu bültende her Türkiye'ye gelişimde hakkımda çıkan haberlerden çok sıkıldığımı belirtmiş, asılsız haberleri yalanlamıştım. Hem tedavimi sürdürmek hem de tatilimin bir kısmını geçirmek üzere yine İstanbul'dayım. Gelirken hakkımda çıkacak haberleri tahmin ediyordum ama açıkçası bu kadarını da beklemiyordum.

Ben Bayern Münih Kulübü'nün profesyonel bir futbolcusuyum. Sözleşmem bir yıl daha devam ediyor. Şu an itibariyle bana ya da kulübüme ulaşmış bir teklif yok. Hiçbir yerle görüşmedim. Menajerimin Türkiye'ye geldiği de doğru değil. Olanı biteni sessizce ama şaşkın bir şekilde izliyorum. Ben de sizin gibi haberleri gazetelerden okuyorum. Ancak çıkan haberler bana zarar vermeye başladı. Bu nedenle, bu konudaki dedikodulara son verilmesini istirham ediyorum. Sevgili gazeteci arkadaşlarımın da biraz daha hassas olmalarını rica ediyorum.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*