Hamiyet'in saçları yandı

Hamiyet'in saçları yandı.10916
  • Giriş : 22.05.2008 / 14:48:00

Yeni albümü öncesi imaj yenilemek isteyen şarkıcı kuaförünün kurbanı oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bugün'ün haberine göre, yeni albüm öncesi kendisini yenilemek isteyen Hamiyet kuaför kurbanı oldu. Boyadan saçları yanan şarkıcı 15 gün dışarı çıkamadı. Günlerce ağlayan assolist kuaförüne dava açtı.

Şarkıcı Hamiyet, Kale Center Alışveriş Merkezi'nde 'Bakırköy Zihinsel ve Engelli Çocuklar Derneği' yararına yeni albümünü imzaladı. Şarkılarını söyleyip zihinsel ve engelli çocuklarla fotoğraf çektirip imza veren Hamiyet, yeni imajının kaza sonucu oluştuğunu söyledi. Hamiyet, saçını boyatmak için gittiği kuaförde saçlarının kuaförün hatası nedeniyle boyadan yandığını vurguladı. Üç gün boyunca ağladığını söyleyen Hamiyet şöyle konuştu:

"Uzun saçlarımı çok seviyordum. Boyatmak için her zaman gittiğim kuaföre gidip boyattım. Eve gidip saçlarımı yıkadığımda hepsi dökülüverdi. Ne yapacağımı bilemedim, kuaföre gitmeye korktum ve oturdum saçlarımı kestim. O halimle kimseye görünmek istemediğim için 15 gün evimden dışarıya çıkamadım ve aklıma geldikçe ağladım. Beni bu hale sokan kişiler hakkında dava açacağım" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious