Hamza Demir'in durumu ağır

  • Giriş : 16.08.2006 / 00:00:00

AK Parti Merzifon İlçe Başkanı Demir, durumunun ağırlaşması üzerine Ankara'ya sevk edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Akif Gülle ile birlikte Trafik Kazası geçirdikten sonra Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi Cerrahi Yoğun Bakım Servisi'nde uyutularak tedavi gören AK Parti Merzifon İlçe Başkanı Hamza Demir'in durumu ağırlaştı. Demir, hava ambulansla Ankara'ya sevk edildi.
OMÜ'de tedavi görmekte olan AK Parti Merzifon İlçe Başkanı Hamza Demir'in, durumunun ağırlaşması nedeniyle, hava ambulansıyla Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne nakledilmesine karar verildi. OMÜ Tıp Fakültesi Hastanesi'nden ambulansla yoğun sağlık tedbirleri altında Çarşamba Havaalanı'na getirilen Demir, özel bir hava ambulans şirketinin tam donanımlı ambulans uçağıyla saat 20.30'da Ankara'ya nakledildi. Demir'in eşi Güleser ve oğlu Serdar'ın da bindiği uçakta, 2 doktor ve bir sağlık görevlisinin de bulunduğu öğrenildi.

17 Temmuz 2006 tarihinde Amasya'nın Gümüşhacıköy İlçesi'ndeki bir programdan Merzifona dönen AK Parti heyeti kaza geçirmiş, Merzifon Belediye Başkanı Hayati İncekul'un (44) hayatını kaybettiği kazada AK Parti Genel Başkanı Akif Gülle ile AK Parti Merzifon İlçe Başkanı Hamza Demir ağır yaralanmıştı. Akif Gülle halen tedavi görmekte olduğu Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılmış, sol kolu ve sağ ayak uyluk kemiği kırılan Demir ise OMÜ'de tedavi altına alınmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious