Hamza Mısır görev bekliyor

Hamza Mısır görev bekliyor.10489
  • Giriş : 29.03.2008 / 09:54:00

Haluk Ulusoy’a yakınlığı ile bilinen ve bu dönemde rekor sayıda maç alan hakem Hamza Mısır, Hasan Doğan göreve geldikten sonra sıfır çekti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

HASAN Doğan federasyonu, Haluk Ulusoy’a yakınlığı ile bilinen ve bu dönemde rekor sayıda maç alan hakem Hamza Mısır’ı defterden sildi. Ulusoy döneminde el üstünde tutulan ve 14 maça çıkan Mısır, Doğan’ın göreve gelmesi ile kızağa alındı. Hamza Mısır, Doğan’ın görevde bulunduğu son 6 haftada sıfır çekti. Kendisi için hazırlanan çok özel bir madde gereği "kontenjan hakemi" olarak bu sezon Süper Lige terfi eden Mısır, 14 Şubat’ta yapılan Futbol Federasyonu Genel Kurulu sonrası hiç maç alamadı. Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Oğuz Sarvan’ın, Hamza Mısır’a en iyi ihtimalle bu sezon sonuna kadar maç vermeyeceği öne sürüldü. Mısır, Doğan ve ekibi göreve gelene kadar son derece kritik maçlarda düdük çalmıştı.

Hamza Mısır, Haluk Ulusoy’un görevde bulunmadığı önceki yıllarda da kara listeye dahil edilmiş ve 2. lige kadar düşürülmüştü. 3 yıl önce Gürcistan ile Trabzon’da oynanan A milli maç sırasında Ulusoy lehine asılan pankartın sorumlusu olarak da Hamza Mısır gösterilmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious