Hande Yener konser sahnesine uçup geldi

Hande Yener konser sahnesine uçup geldi.8442
  • Giriş : 24.03.2013 / 07:35:00

Hande Yener, İstanbul'daki konser verdiği salona kanat taktı, uçarak geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yener, önceki akşam Bostancı Gösteri Merkezi’nde düzenlenen “Polis Halk El Ele” etkinliğinde konser verdi.

Ünlü şarkıcı sahneye ‘uçarak’ geldi. Kanatlı beyaz bir kostüm giyen Yener, halatlarla bağlı olduğu düzenek sayesinde seyircilerin üzerinden uçarak sahneye indi. Bu renkli şov için 150 bin TL masraf yaptığı öğrenilen şarkıcı, konser sırasında “Kraliçe” şarkısına da klip çekti.

Dargınlar konserde buluştu

“Polis Halk El Ele” etkinliği, dargın oldukları konuşulan Hande Yener ve Sinan Akçıl’ı bir araya getirdi. Geceye, ikili arasındaki soğukluk damgasını vurdu. Her ne kadar gazetecilere dargın olmadıklarını söyleseler de iki şarkıcı da sahne öncesi birbirlerinin kulislerine uğramadı. Sinan Akçıl, sorular üzerine “Kariyer açısından yollarımızı ayırmamız lazımdı. Artık herkesin kendi yoluna bakması lazım ama iş dışında yine arkadaşız” dedi.

Robbie Williams’ın izinde

Etkinlikte Hande Yener’den önce sahneye çıkan Sinan Akçıl, bileğine ve ensesine yaptırdığı dövmelerle dikkat çekti. Ensesine isminin baş harfini dövme yaptıran, hayranlarına olan sevgisini göstermek için de bileğine ‘Sinan Akçıl Fan Club’ın baş harflerini yazdıran şarkıcı, “Fanlarımı çok seviyorum. Bunu dünyada bir tek Robbie Willams yaptırmış, fakat daha sonra eşi istemediği için sildirmiş” dedi.   

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*