Hande Yener uluslararası festivalde

  • Giriş : 15.06.2006 / 00:00:00

45. Uluslararası Bursa Festivali'nde sahne alan genç popçu Hande Yener, kendisini izlemeye gelenlere müzik ziyafeti çekti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Biletleri satışa çıktıktan kısa bir süre sonra tükenen Hande Yener'i izlemek için yaklaşık 5 bin kişi Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nu doldururken, bilet bulamayan binlerce hayranı da dışarıda kaldı.

Konserin başlamasından saatler sonra bile kapılarda bekleyen hayranları uzun kuyruklar oluştururken, bazı vatandaşlar da kapılara ve duvarlara tırmanarak güzel sanatçıyı görmeye çalıştı.

Konserine yeni albümünden şarkılarla başlayan Hande Yener, özellikle "Kelepçe", "Ap Ayrı", "Yola Devam" gibi son dönemde hit olan şarkılarıyla Bursalıları coşturdu.

Önceki albümlerindeki parçalarına da yer veren popçunun hayranları hareketli şarkılarda yerlerinde duramazken, romantik şarkılarında ise duygu dolu dakikalar yaşadı.

Sahneye arkasında adının baş harflerinden oluşan dev ışıklı harflerle çıkan Hande Yener, ekibinin hummalı bir çalışmayla hazırladığı ve konser boyunca devam eden ışık efektleriyle izleyenlere görsel bir şölen yaşattı.

Türkiye'de ki aşk ve ayrılık şarkılarının en güçlü yorumcularından biri olan Hande Yener, sahnedeki performansı ve dillerden düşmeyen şarkılarıyla hayranlarının özlemini dindirirken unutulmayacak bir konsere imza attı.

Konser boyunca kendisine koro halinde eşlik eden Bursalılara teşekkür eden Hande Yener'e, konser sonrasında Bursa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Recai Ekmekçi tarafından çiçek ve çini tabak hediye edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious