Hande Yener'e seyirci şoku!

Hande Yener'e seyirci şoku!.11971
  • Giriş : 30.06.2008 / 09:03:00

Hande Yener Çeşme'de sahne aldığı gece klübünü dolduramadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Hande Yener Çeşme'de sahne aldığı gece klübünü Murat Dalkılıç isimli genç bir şarkıcı kadar bile dolduramadı. Şok olan Hande'nin morali bozuk!.

Hande Yener bu hafta sonu Soho Bar'da sahne almak için Çeşme'deydi. Bin kişilik mekana kendisini izlemek için sadece 150 kişinin geldiğini öğrenen Hande, çok şaşırdı. Şaşkınlığının sebebi ise geçtiğimiz hafta aynı mekanın bin kişilik kapasitesinin tamamen dolu olmasıydı. Hande, 1 hafta önce Soho'da sahne alan Murat Dalkılıç adlı bir şarkıcının bu mekanı tıklım tıklım doldurduğunu ve eğlencenin sabahın ilk ışıklarına kadar sürdüğünü de öğrendi.

Hande Yener, 150 kişiye söylediği şarkıların ardından moralsiz bir şekilde mekanı terk etti. Böylece Hande Yener'in "Her yerde full çekerim" iddiası da tarihe karıştı. Kulislerde Hande'nin yeni imajının benimsenmediği konuşuluyor.

Çeşme gecelerinin geçmiş yıllarda en sevilen isimleri olan Rober Hatemo ve Fatih Ürek bu yaz, geçen yılları mumla arıyor. Geçen haftasonu Club Chesme'de sahne alan Rober Hatemo ile Cece Bar'da sahne alan Fatih Ürek de soğuk duştan nasibini aldı. Her iki şarkıcı da mekana kendilerini dinlemeye gelen olmayınca programlarını iptal etti.

TAKVİM

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious