Hannibal gerçek oldu! Öldürdüğü işçiyi yedi

  • Giriş : 15.09.2007 / 09:53:00

Öldürdüğü işçiyi yedi ve arta kalanını köpeklere verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

“Kuzuların Sessizliği” filminde öldürdüğü kurbanlarının etlerini yiyen Hannibal Lecter, Ankara’da gerçek oldu. Bir hafta önce kaybolan belediye işçisi Cafer Er’in katil zanlısı Özgür D.’nin tek odalı gecekondusunda arama yapan polisler, buzdolabında işçinin kesilmiş uzuvlarını buldu.

Mamak’ta bir hafta önce kaybolan temizlik işçisi Cafer Er’in (55) öldürülmüş olabileceği şüphesi üzerine Cinayet Bürosu dedektifleri, işçinin çalıştığı parka sürekli gelenlerle görüştü. Dedektifler, Er’in bir süre önce parkta dolaşan Özgür D. (27) adlı gençle tartıştığını öğrendi. Şüpheli hareketleri dikkat çeken Özgür D.’nin aynı semtteki tek odalı gecekondusuna baskın yapan dedektifler, yaptıkları aramada inanılmaz bir manzarayla karşılaştı. Buzdolabında bir insana ait kol, bacak ve kalçadan kesilmiş et parçaları bulan dedektifler, Özgür D.’yi gözaltına aldı. Yapılan incelemede, parçaların kayıp işçi Er’e ait olduğu tespit edilirken, Özgür D.’nin bu etlerin bir kısmını yediği bir kısmını da sokakta dolaşan köpeklere yedirdiği saptandı. Özgür D.’-nin, Er’in vücudunun kalan kısmını ise çöpe attığı belirlendi.

Bir cinayet daha işlemiş

Soruşturmada, zanlının bir ay önce de Mediha Eldem sokakta kafasından vurularak öldürülen bilgisayar mühendisi Sedat Erzurumlu’yu da öldürdüğü anlaşıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious