Harry Kewell: Bize gel Neill

Harry Kewell: Bize gel Neill.10236
  • Giriş : 08.06.2009 / 10:57:00

Galatasaray geçen sezondan beri transfer etmek istediği West Ham'ın kaptanı Lucas Neill için vatandaşı Harry Kewell'ı devreye soktu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Geçtiğimiz sezon savunmada yaşadığı sıkıntılardan dolayı bu mevkiye özel önem veren Galatasaray, İngiltere'de West Ham ve Avustralya milli takımının da kaptanlığını yapan Lucas Neill'in transferi için vatandaşı Harry Kewell'ı görevlendirdi.

Avustralyalı olmasına karşın profesyonel kariyerinin tamamını İngiltere'de geçiren 31 yaşındaki oyuncuyla daha önce iki kez irtibat kuran Galatasaraylı yöneticiler aldıkları olumsuz yanıt üzerine milli takımdan ve aynı zamanda oda arkadaşı olan Harry Kewell'ı Neill'i ikna etmesi için devreye soktu.

Dünya Kupası elemelerinde Katar'la oynayan Avustralya'da maça ilk on birde çıkan Harry Kewell ve Lucas Neill'in karşılaşmadan sonra verdikleri samimi pozlar da Galatasaraylı yöneticileri bu transfer için heyecanlandırdı. Öte yandan Lucas Neill, 2007 yılından bu yana forma giydiği West Ham United ile bu sezon biten sözleşmesini yenilememe konusunda karar aldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*