Harry Potter'a da bir haller oldu!

Harry Potter'a da bir haller oldu!.7575
  • Giriş : 17.01.2009 / 10:04:00

Harry Potter serisinde yıldızı parlaya Rupert Grint, "Cherrybomb" filminde soyunup yatağa girdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Harry Potter karakteriyle pek çok hayran kazanan Daniel Radcliffe'ın Londra'da sahnlenen bir oyunda çırılçıplak soyunmasının ardından, şimdi de Potter'ın kankası Ron Weasley karakterini canlandıran 20 yaşındaki İngiliz oyuncu Rupert Grint, başrolde yer aldığı "Cherrybomb" adlı film için soyundu. Galası önümüzdeki ay yapılacak filmden basına ulaşan ilk karelerde, Grint'in üstü çıplak olarak görülüyor.

"Harry Potter" serisine saplanıp kalmaktan şikayetçi olan ve sık sık daha olgun rollerde yer almak istediğini belirten Grint'in, filmde birlikte rol aldığı Kimberley Nixon ile gerçek hayatta da bir ilişki yaşadığı iddia ediliyor. Grint'in 23 yaşındaki Nixon ile Kuzey Londra'daki evinde romantik geceler geçirdiği basına yansımış ancak genç aktör çıkan dedikoduları önemsemediğini belirtmişti.

"Cherrybomb", yakın arkadaş olan Malachy (Rupert Grint) ve Luke'un (Robert Sheehan), birlikte hayatlarının en iyi yaz tatilini geçirmeye hazırlanırken, güzel Michelle'in (Kimberley Nixon) kasabaya taşınmasıyla büyük düşmanlar haline gelmelerini konu alıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*