'Hasan Şaş, Milli Takım'a layık değil!'

  • Giriş : 20.02.2006 / 00:00:00

Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, Hasan Şaş'ın maç sonunda her iki takım futbolcularını alkışlayan Sivasspor taraftarına küfrettiğini öne sürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bugün tesislerde bir basın açıklaması yapan Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, maçın orta hakemi Selçuk Dereli'yi topa tuttu. Ünsal, 0-0 biten karşılaşmada Cihan'ın yanı sıra 3 - 4 Galatasaraylı futbolcunun daha kırmızı kartla cezalandırılması gerektiğini savundu. Maçta Dereli'nin bütün insiyatifleri Galatasaray lehine kullandığını öne süren Ünsal, "Bugüne kadar en az 6 puanımız hakemler tarafından yendi. Hakemler 3 büyükleri her maçta kayırıyor." dedi. Hasan Şaş'ı da ağır bir dille eleştiren Ünsal, bu futbolcunun maç sonrası kendisini alkışlayan Sivasspor taraftarına ağza alınmayacak şekilde küfrettiğini iddia etti. Hasan Şaş'ın Milli Takım'a layık olmadığını belirten Ünsal, Fatih Terim'in buna bir önlem alması gerektiğini söyledi.

"CİHAN KIRMIZI KARTI HAK ETTİ"

Basın toplantısına Ünsal'ın yanı sıra Sivasspor'un yeni transferlerinden Atilla Birlik de katıldı. Atilla Birlik, maçta Cihan'ın atılmasıyla ilgili kırmızı kart pozisyonunu değerlendirdi. Cihan'ın kasıtlı olarak kendisine yumruk attığını belirten Atilla Birlik, "Dördüncü hakemin önünde meydana gelen olayda Cihan boynuma yumruk attı. Hakem de haklı olarak kırmızı kartını çıkardı." diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious